Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Frky, vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Frky, vtípky, fóry, vtipné texty, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: humor, pro dospělé, Vlajky měst a obcí České republiky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Americké státy, Dopravní značky, linky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Flags of the world countries, F, Online hry pro děti zdarma, Pozadí na PC, zajímavosti

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Pro dívky, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, parkování - parkovačky, Oddechové, Sportovní, Strategie, Klasické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Logické hry, Akční hry, Relaxační hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Keywords:zdarma, zdroje informací, cestování, F, Omalovánky k tisku, URL, Stručný encyklopedický slovník, odkazy, Co je to escort agency?, weby, Vše o Vánocích, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, materiály, sport, technika, chemie, nástroje, zkratky, internet, počítače, různé, psychologie, stavebnictví, účetnictví, náboženství a křesťanství, český jazyk, fyzika, software, filozofie, nápoje, latina, ekonomie a ekonomika, rostliny, cestování, věda atd.

Klíčová slova: zeměpis, č, info, Úspory vody, tepla, eletřiny, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k svátku, zábava, Wallpapers na PC ke stažení, Kliparty zdarma, Webové online hry zdarma

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Síť, informace, cestování, volný čas

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Animace, Karetní hry, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Závody aut, Adventury, Strategie, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Postřehové hry a tak dále.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Exilový prezident, Normalizace, Starověký Egypt, Dallas Stars, Florida Panthers, KHL, Upálen, Poslanci, Česká královna, Filozof, Prezidenti ČR, Obchodník, Český slavík, Egypt, Máj, Trest smrti, Hudba, Romantismus, Miliardáři, Renesance, Protektorát, Husité, Spisovatel, Ministr zahraničí, Státník, Historik, Trenérka, Československo, Skladatel, Boston Bruins, Podnikatel, Američané, Textařka, Vůdce, Architekt, Antropolog apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, B, doporučujeme, Kam na výlet?, Přehled zkratek a akronymů, kuriozity, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Omalovánky pro malé děti, Přehled formátů souborů, Full HD wallpapery ke stažení, Wallpapers na PC ke stažení

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Informace, informace, cestování, volný čas

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, technika, náboženství a křesťanství, rostliny, sport, příroda, český jazyk, bankovnictví, literatura, školství, fyzika, filozofie, nástroje, nemoce, internet, matematika, lékařství a medicína, psychologie, nápoje, účetnictví, latina, software, stavebnictví, zkratky atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Fóry, kameňáky, černý humor, ftipy, frky, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, kameňáky, černý humor, ftipy, frky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, O škole, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O manželství, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O důchodcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O mužích, Frky ze života, O ženách apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: volný čas, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro děti, Film Avatar 1,2, tipy, Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Skvělé hry online zdarma, multimédia, internetové stránky, Poker card game,

Několik fórů na závěr. Vtip Náhražka: Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Partnerské weby
Canada Flag
Tipy na zajímavé weby
Charlize Theron
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky a vymalovánky
Naše tipy
Proxy server
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky