Naše tipy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Logické, Sportovní, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Střílečky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Protektorát, Vládce, Filozof, Druhá světová válka, Charta 77, Rakušan, Ministr zahraničí, Ital, Podnikatelé, Exilový prezident, Státník, Žijící, Starověký Egypt, Vražedkyně, Pedagog, Vrah, Prezidenti, Rétorika, ČSSD, Spisovatel, HIV pozitivní, Textařka, Básník, Kněz, Dallas Stars, Faraon, AIDS, Prezidenti USA, Miliardář, Poprava, Nobelova cena, Slovenští prezidenti, Právník, Český slavík, Stoletá válka, Sochař apod.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. lze použít v phablet, notebook, mobilní telefon, tablet, počítač, smartphone, obrazovka počítače, displej, ultrabook, monitor, mobil a pro operační systémy OSX, SUSE Linux, Windows 95, Windows Me, Linux Ubuntu, macOS, Windows 2000, Lubuntu, Android, FreeBSD, Windows 7. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, noční města, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, wallpapery, letadla, motorky, motocykly, voda a bubliny, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky. Stahujte ve velikostech 800x600, 1536x864, 320x568, 1280x800, 360x640, 1280x960, 1152x1920, 750x1334, 768x1024, 1920x1200, 1440x900, 2560x1600, 1536x2048, 412x846, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720 atd.

Klíčová slova: tipy, zeměpis, Obrázky vlajek měst ČR, volný čas, Tapety na plochu květiny, Online zeměpisné testy zdarma, zdroje informací, V, Obrázek hnědé vejce, Hry pro dívky online, M, Hry pro nejmenší online, F

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, Antarktidy apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, okresy České republiky, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, geocaching, úřady a ministerstva, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, obecné zkratky, politické strany a hnutí apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, školství, zdarma, odkazy, Avril Lavigne, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník, Biografie slavných osobností, Levné letenky, webové stránky, Federace USA, Dopravní značení

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, online html5 hry, Deskovky, Farmářské hry, Střílecí hry, Logické hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční tapety, Vánoční koule, Staroměstské náměstí, Třásně, Dárky, Francouzsky, Štědrý den, Rostliny, Plzeň, Adventní neděle, Windows, Adventní kalendář, Recepty, Neviňátko, Smrk, Striezelmarkt, Anglicky, Monitor, Omalovánky, Jmenovka, Rumové řezy, Adventní svícen, Jídlo, Nový rok, Pokrmy, Tapeta, Slámový adventní věnec, Vídeň, Vánoční svařák, Vánoční hvězda, Ostrava apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vtípky, frky, černý humor, ftipy, anekdoty, fórky

Potřebujete se naladit? Vtípky, frky, černý humor, ftipy, anekdoty, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Somálcích, O mužích, O zvířátkách, O ženách, O Němcích, O škole, Vtipy o cikánech, O Windows, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O manželství apod.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, multimédia, Městské a obecní prapory obcí ČR, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Obrázky na plochu počítače, Onlinovky zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Julia Roberts, výukové pomůcky, odkaz, Dopravní značky, Ilustrace, obrázky

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Adventury, Hannah Montana, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Deskovky, Oddechové hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Logické hry apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Anekdoty, černý humor, vtipy, kameňáky, fórky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, vtipy, kameňáky, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O Somálcích, O ženách, Frky o tchýních, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O mužích, O Windows, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Němcích apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Vánoční web, Přehled zkratek a akronymů, Přehled vlajek USA, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, počítače, Online adventní magazín, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Vlajky zemí Oceánie, internet, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Adventury, Hannah Montana, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Deskovky, Oddechové hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Logické hry apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: věda, zločin a právo, cestování, nemoce, ekonomie a ekonomika, hardware, jídlo, různé, fyzika, náboženství a křesťanství, nástroje, matematika, zkratky, filozofie, software, příroda, účetnictví, nápoje, školství, lékařství a medicína, technika, materiály, stavebnictví, sport atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, v čem spustit následující typy souborů: video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, spustitelné soubory apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, školství, lékařství a medicína, literatura, filozofie, cestování, software, chemie, příroda, fyzika, počítače, internet, nemoce, psychologie, různé, zkratky, latina, ekonomie a ekonomika, politika, matematika, jídlo, zločin a právo, technika, rostliny atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Frky, kameňáky, ftipy, fóry, vtipné texty, vtípky

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, ftipy, fóry, vtipné texty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky apod.

Klíčová slova: humor, Online hry zdarma, pro děti, pro dospělé, Nejlepší hry pro dívky, Státní vlajky států světa, A, hyperlinky, Webové online testy zdarma, internetové stránky, URL, kuriozity, Thierry Henry,

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přání a přáníčka
Zajímavé internetové odkazy
Livre de coloriage
Tipy na zajímavé weby
Hungary
Naše tipy
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Blahopřání k jmeninám:

Blahopřání k svátku pro muže
Gratulace k svátku, sms texty
Přáníčko k svátku pro kamarádku
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Texty k svátku sms
Přání k jmeninám pro ženu