Naše tipy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, geocaching, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, fyzikální jednotky, okresy České republiky apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Síť, důležité informace

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií latina, zločin a právo, kultura, chemie, stavebnictví, materiály, český jazyk, nástroje, rostliny, nemoce, nápoje, počítače, internet, fyzika, software, školství, sport, účetnictví, jídlo, bankovnictví, různé, lékařství a medicína, cestování, ekonomie a ekonomika atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: pro dospělé, výukové pomůcky, Online vánoční webzine, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Descarga de música, odkaz, A, Vánoční web, Coloring book, Adult, children online free, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Webové online hry zdarma

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Perníčky, Vánoční punč, Adventní trhy, Recepty, Alkoholový kalendář, Blahopřání, Kuba, Láska nebeská, bezlepkové cukroví, Vánoční tapety, Zdraví, Jmenovky, Vánoční stromek, Zima, Pozadí, Samolepky, Adventní neděle, Ježíšek, Třásně, Popelka, Řetězy, Drážďany, Křesťanství, Osvětlení do oken, Sám doma, Mrazík, Vánoční svařák, Vánoční koule, Vánoční ubrusy, Vánoční pozadí, Sněhová vločka apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Informace, důležité informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Keywords:tipy, Staré hry online, Biografie známých osobností, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky vlajek, vlaječek, praporů, info, Pozadí na tablet, PC tapety pro Windows, Biblické omalovánky, Webové online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, rostliny, ptáci, halloween, zelenina, hudba, jídlo a nápoje, ženy a dívky, auta, láska, věda, zvířata, muži, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, přístroje, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, náboženství, osobnosti a lidé, hmyz atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Náš tip, důležité informace

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak spustit, jak přehrát, jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, grafiku, obrazy disků, systémové soubory apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Velikonoční hry, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Bojové online gamesy, Karetní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Logické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: volný čas, weby, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hazard games, zajímavosti, internet, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky na plochu Velikonoce, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, humor, Státní prapory všech zemí, Stručný slovník pojmů a termínů

Vtipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Němcích, O mužích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Slovácích, Frky o tchýních, O Windows, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Somálcích apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Doporučené odkazy, důležité informace

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Massachusetts, Alabama, Ohio, Delaware, Kentucky, Aljaška, Arizona, Michigan, New York, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Jižní Karolína, Severní Dakota, Connecticut, Colorado, Arkansas, Wisconsin, Montana, Kansas, New Hampshire, Georgie, Rhode Island, Maryland, Wyoming, Nebraska atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Aforismy, úsloví, motta, myšlenky, hlášky, výroky, bonmoty

Slavné citáty, Aforismy, úsloví, motta, myšlenky, hlášky, výroky, bonmoty, z kategorií citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Texty blahopřání, webovky, webové stránky, Online hry pro děti zdarma, Přání a blahopřání, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Federace USA

Vtipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, černý humor, vtipné texty, vtípky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Němcích, O mužích, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Slovácích, Frky o tchýních, O Windows, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Somálcích apod.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

World wide web, internet, důležité informace

černý humor, vtipné texty, vtípky, fórky, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, vtípky, fórky, kameňáky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O mužích, O Windows, O škole, O manželství, O důchodcích, O zvířátkách, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Somálcích, Vtipy o Bohu, O Němcích apod.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Voják, Obchodník, Němci, Teolog, Zavražděn, Stoletá válka, ČSSD, Nežijící, Rétorika, Prezident, Životopis, Rakousko-Uhersko, AIDS, Zpěvačka, Zpěvačky, Gymnasté, Podnikatel, Poprava, Vládce, Hudebnice, Rakušan, Křesťanství, Brno, Ital, Pedagog, Hokej, Československo, Politik, Státník, Sci-fi, Hokejisté, Češi, Archivář, Vojevůdce, Esejista, Poslanci apod.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hudba, Rakousko-Uhersko, Hejtmani, Druhá světová válka, Mim, Podnikatelé, Egypt, Skladatel, Country, Politik, Antropolog, Životopis, Washington Capitals, Ekonom, Svatý, Komunista, Angličané, Esejista, Faraon, Český slavík, Diplomat, Královna, AIDS, Protektorát, Státník, Olympijský vítěz, Křesťanství, KHL, Hokej, Vojevůdce, Vojáci, Francie, Manýrismus, KSČ, Gymnasté, Husité apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Střílecí hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventury, online html5 hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Logické hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Barbie hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Puzzle a skládačky apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, linky, Poker Kartenspielen, Obrázky vlajek států světa, multimédia, internetové stránky, Dopravní značení, Online hry zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Online poker, karetní hry na Internetu,

Několik fórů na závěr. Vtip Práce a onanie: Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Flags of the world
Doporučené odkazy
Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes
Partnerské weby
Svatební blahopřání a texty
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k jmeninám:

Blahopřání k svátku pro muže
Gratulace k svátku, sms texty
Přáníčko k svátku pro kamarádku
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Texty k svátku sms
Přání k jmeninám pro ženu