Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční svařák, Šišky, Rostliny, Filmy, Brno, Striezelmarkt, Kuba, Jedle, Václavské náměstí, Desktop, Slámový adventní věnec, Windows, Patchwork, Svíčky, Betlém, Vykrajovátka, Rumové řezy, Keramika, Lego, Koleda, Zima, Košíčky, Francouzsky, Anděl, Štědrý večer, Vánoční punč, Píseň, Osvětlení, Smrk, Ježíšek, Vídeňský punč apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, rostliny, nápoje, psychologie, stavebnictví, zločin a právo, různé, počítače, ekonomie a ekonomika, technika, lékařství a medicína, filozofie, kultura, nástroje, český jazyk, jídlo, internet, fyzika, materiály, chemie, náboženství a křesťanství, věda, latina, školství atd.

Frky, kameňáky, fórky, černý humor, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, fórky, černý humor, fóry, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, kameňáky, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Životopisy osobností, Wallpapers na plochu počítače, Full HD wallpapers na PC, Jmenovky na dárky, Nejlepší hry pro dívky, Seznam vlajek amerických států, Stručný encyklopedický slovník, Omalovánky k vybarvení zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejlepší školní testy a kvízy, Pozadí na plochu počítače, Super online flash hry

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie, Pro dívky, Klasické a podobně.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, zadarmo, cestování, zábava, Gratulace a přání, Onlinovky zdarma, Obrázky, kliparty, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Jarmark, Přehled formátů souborů, V, Obrázky vlajek států světa

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, phablet, počítač, monitor, mobil, displej, tablet, ultrabook, PC, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy macOS, Windows 7, Mac, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Slackware, Chrome OS, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 95, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, auta, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, zvířata, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, operační systémy, Windows, letadla, příroda, krajina, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, psi a štěňátka, wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 360x640, 1600x2560, 1536x2560, 1800x1440, 360x720, 2160x3840, 1152x768, 1920x1200, 1680x1050, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1200x1920, 412x846, 768x1024, 1152x1920 atd.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Tisku, Desktop, Drážďany, Vánoční ozdoby, Zima, Keramika, Lindt, Vánoční kaktus, Adventní kalendář, Pozadí, Obrazovka, Plocha, Schleich, Vánoční punč, Advent, Štóla, Kavkazská jedle, Neviňátko, Vánoční koledy, Stromeček, Vosí hnízda, Hostina, Přání, Sám doma, Vinná klobása, Atmosféra, Vykrajovátka, Ohňostroj, Vánoce, Mrazík, Tisk apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Vtipy, kameňáky, frky, fóry, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, frky, fóry, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC, Hry pro dívky online, Vlajky měst České republiky, Texty vánočních koled, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, hyperlinky, Webové online testy zdarma, Vánoční pokrmy, humor, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Super free web games zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry, Klasické, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Karetní a podobně.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Nevada, Delaware, Missouri, Minnesota, Oregon, Jižní Karolína, Kalifornie, Florida, Severní Karolína, Idaho, Massachusetts, New York, Kansas, Utah, Maine, Nové Mexiko, Georgie, Oklahoma, Pensylvánie, Ohio, Arkansas, Jižní Dakota, Indiana, Wyoming, Severní Dakota atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Státník, Charta 77, AIDS, Básníci, Vražedkyně, Svatý, Trest smrti, Diplomat, Hudba, Generalissimus, Zpěvačky, Upálen, Československo, Žijící, Ministr, Američan, Olympijský vítěz, Orlík, Prezident USA, Itálie, Imitátor, Hejtmani, Philadelphia Flyers, Voják, NHL, Nežijící, Slováci, Herečka, Dramatik, Válka, Pop, Spisovatel, Romantismus, Český slavík, Teolog, Továrník apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vtipy, frky, anekdoty, fórky, černý humor, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, frky, anekdoty, fórky, černý humor, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O důchodcích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, O Windows, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O ženách apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, hmyz, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, muži, auta, náboženství, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, zvířata, ptáci, přístroje, nástroje a přístroje, ženy a dívky, ovoce, láska, sport, mapy, dopravní prostředky, zelenina, nápoje, věda atd.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, weby, Dopravní značky, Vánoční stromeček, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, Obrázky k jmeninám, Online adventní magazín, školství, pro dospělé

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry, Klasické, parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Karetní a podobně.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Nevada, Delaware, Missouri, Minnesota, Oregon, Jižní Karolína, Kalifornie, Florida, Severní Karolína, Idaho, Massachusetts, New York, Kansas, Utah, Maine, Nové Mexiko, Georgie, Oklahoma, Pensylvánie, Ohio, Arkansas, Jižní Dakota, Indiana, Wyoming, Severní Dakota atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, obecné zkratky, měny, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, státy usa, fyzikální jednotky, hudební zkratky apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak přehrát, jak importovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, jak exportovat, čím prohlížet, v čem spustit soubory z následujících kategorií: komprimace dat, video soubory, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, grafiku, šablony dokumentů, písma, fonty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Dopravní značení, info, internet, H, Hong Kong, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty zdarma, webovky, doporučujeme, linky, V, Real Madrid fotbalový klub,

Jeden fór na závěr. Vtip Diskuse: Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Denise Richards
Naše tipy
Flags of the world countries
Tipy na zajímavé weby
Juventus Turín
Partnerské weby
Beyoncé Knowles
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.