Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, mytologie, rodinné vztahy, lékařství, psychologie, politika, věda, přezdívky, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, umělci, podnikání a podnikatelé, poruchy, národnost, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, politici, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, školství atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: internetové stránky, webové stránky, Hry pro kluky, V, Nejoblíbenější vánoční koledy, odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, multimédia, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, zadarmo, doporučujeme, Státní vlajky zemí, Seznam souborových přípon

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. lze použít v displej, notebook, phablet, mobilní telefon, tablet, počítač, mobil, ultrabook, PC, smartphone, monitor a pro operační systémy SUSE Linux, Slackware, Java ME, Windows Me, Windows 10 Mobile, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Linux Fedora, BlackBerry OS, FreeBSD. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, květiny, tenisté a tenistky, flóra, stromy, zvířata, fantasy, ptáci, vesmír, kosmos, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, nature - příroda, Formule 1, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, free wallpapers. Stahujte ve velikostech 3200x1200, 4800x1200, 1080x1920, 1280x800, 1800x1440, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 375x812, 2048x1536, 1080x1800, 1280x854, 1280x960, 640x480, 1920x1200, 1440x900, 375x667 atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Fóry, frky, vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, vtípky, vtipné texty, vtipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Keywords:Počítačové tapety pro Windows, Biografie slavných osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online testy zdarma, Vánoce se blíží, zdarma, linky, Webové online testy zdarma, Andrés Iniesta, Tapety na plochu PC, Dopravní značky, Super online flash hry

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maine, Missouri, Rhode Island, New Hampshire, Arizona, New York, Jižní Karolína, Colorado, Alabama, Wyoming, Iowa, Texas, Maryland, Nebraska, Arkansas, Aljaška, Pensylvánie, Oklahoma, Nevada, Havaj, Minnesota, New Jersey, Kentucky, Ohio, Tennessee, Nové Mexiko atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Fóry, fórky, vtipy, frky, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, vtipy, frky, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O Němcích, O zvířátkách, O Slovácích, O ekonomech, O manželství, Vtipy o policajtech, O ženách, Frky o tchýních, O škole, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: hyperlinky, volný čas, zábava, FC Bayern München football, výukové pomůcky, počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Svatební blahopřání a texty, humor, Přehled zkratek a akronymů, info, kuriozity

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní gamesy, Adventury, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Deskovky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Logické, Karetní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Síť, cestování, hry, zábava

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Cesmína, Vánoční kaktus, Milka, Filmy, Koledy, Rumové řezy, Lindt, Vánoční filmy, Německy, Husarské knoflíky, Kapr, Linux, Bramborový salát, Neviňátko, K Vytisknutí, Striezelmarkt, Ježíš Kristus, Štěstí, Svíčky, Mrazík, Advent, Rostliny, bezlepkové cukroví, Jezulátko, Popelka, Tiskárna, Vykrajovátka, Vánoční tapety, Vánoční koledy, Blahopřání, Ježíšek apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nemoce, ekonomie a ekonomika, jídlo, účetnictví, chemie, sport, matematika, psychologie, materiály, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, filozofie, latina, internet, fyzika, technika, software, český jazyk, stavebnictví, příroda, bankovnictví, nástroje, různé, rostliny atd.

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak importovat, v čem upravit, čím zobrazit, v čem spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, systémové soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, spustitelné soubory, grafiku apod.

Klíčová slova: odkazy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, pro dospělé, Co je to Advent?, webovky, R, cestování, Obrázky na plochu Vesmír, Super online kvízy, Adventní magazín, Webové online hry zdarma

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní gamesy, Adventury, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Deskovky, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Logické, Karetní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, cestování, nástroje, fyzika, zkratky, chemie, latina, literatura, nápoje, kultura, software, psychologie, rostliny, náboženství a křesťanství, sport, jídlo, stavebnictví, hardware, různé, technika, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, internet, počítače atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Československo, První republika, Český slavík, Němci, Filozof, Závodník, Hokej, NHL, Sochař, Spisovatel, Dallas Stars, Režisér, Maršál, Historik, Hejtmani, Hudebnice, Básník, Nobelova cena, Kancléř, Starověký Egypt, Právník, Habsburkové, Císař, Životopis, Hejtman, Vrah, Manýrismus, Teolog, AIDS, Továrník, Vojáci, Dramatik, Renesance, Američané, Florida Panthers, Čech apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Full HD pozadí ke stažení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, Super online kvízy, Fantasy pozadí na PC, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, URL, Online hry pro děti zdarma, Online adventní magazín, internet, weby, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří,

Jeden fór na závěr. Vtip Správní chlapi nepláčou: Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Naše tipy
Modelky a celebrity
Partnerské weby
Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromeček
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.