Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak převést, čím prohlížet, jak přehrát, jak spustit, jak importovat, v čem upravit, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit soubory následujících typů: konfigurační soubory, dokumenty, systémové soubory, grafiku, internet a web, spustitelné soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů, písma, fonty apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, květiny, symboly, nástroje a přístroje, muži, přístroje, náboženství, dopravní prostředky, ptáci, ovoce, sport, mapy, rostliny, hudba, zvířata, láska, věda, halloween, nápoje, jídlo a nápoje, hmyz, osobnosti a lidé, zelenina atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Havaj, New Jersey, Idaho, Alabama, Texas, Illinois, Indiana, Arkansas, Georgie, Maine, Massachusetts, Missouri, Kalifornie, Minnesota, Connecticut, Maryland, New Hampshire, Nové Mexiko, Kentucky, Utah, Colorado, Iowa, Severní Karolína, Kansas, Delaware atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: doporučujeme, zdroje informací, Vlajky měst České republiky, výukové pomůcky, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, Wallpapers na PC ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, Americké federální vlajky, Vánoční cukroví tradičně i nově, Nej hry online, linky, Wallpapery na tablet, Online vánoční webzine

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, záliby, mytologie, fikce a fantasy, zločin a právo, herectví, herci a herečky, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, lékařství, věda, sport, národnost, politici, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Vánoční online hry, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Pro dívky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Logické, Karetní, Klasické, Závodní a podobně.

Síť, všeobecné informace zdarma

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Schleich, Lindt, Monitor, Vykrajovátka, Vídeňský punč, Sněhová vločka, Třásně, Betlém, Anglicky, Recepty, Text, Řetězy, Neviňátko, Ježíšek, Televize, Sněhulák, Staroměstské náměstí, Vánoční koledy, Jingle Bells, Vánoční filmy, Vánoční ozdoby, Vánoční pozadí, Dia, Linux, Film, Přání, bezlepkové cukroví, Pokrmy, Adventní věnec, Santa Claus, Historické ozdoby apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, kuriozity, Online adventní magazín, humor, Arsenal Football England, multimédia, tipy, volný čas, Slova vánočních písní, URL, zdarma, Světové vlajky

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, počítač, smartphone, tablet, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, notebook, monitor, displej a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Java ME, OSX, Windows XP, Linux Xubuntu, Android, BlackBerry OS. Pozadí na PC z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, zvířata, moře, oceány, pláže, letadla, noční města, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, wallpapery, motorky, motocykly, budovy a stavby, rostliny, adventní a vánoční tapety. Zvolit si můžete rozměry 2560x2048, 2560x1600, 360x720, 1280x854, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1440x2560, 1920x1280, 1280x768, 2160x3840, 1440x960, 1152x1920, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 1440x900 atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Wallpapers na PC - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, PC, displej, ultrabook, mobilní telefon, monitor, tablet, mobil, smartphone, notebook, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 98, Windows XP, Windows 10, Chrome OS, Windows 95, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Linux Fedora. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: oceán, moře, pláže, Formule 1, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, free wallpapers, fantasy, motorky, ptáci, flóra, stromy, Rally, závody aut, zvířata, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1600x900, 1920x1440, 360x640, 1536x2048, 1280x720, 1920x1280, 1440x900, 1280x960, 800x600, 2048x1536, 1600x1200, 2560x2048, 2560x1920, 1080x1800, 2048x1080, 1280x854 atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online. Mj. na webu naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Obrázky, kliparty, V, Přání k svátku, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, pro děti, Nejlepší hry pro dívky, Wallpapers na plochu, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Prapory regionů a království, internetové stránky, M

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Informace, všeobecné informace zdarma

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, geocaching, hudební zkratky apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Adventury, Relaxační hry, Logické hry, Pro dívky, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Karetní hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Strategie a tak dále.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: Dopravní značky, internet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Životopisy slavných osobností, Online biografie, životopisy osobností, odkaz, Omalovánky pro děti, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oblíkačky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Farmářské hry, Logické hry, Omalovánky, Deskovky, Akční gamesky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Adventury, Auta a závodní apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, tablet, mobil, počítač, phablet, PC, monitor, mobilní telefon, displej a pro operační systémy macOS, Windows 10, Linux Xubuntu, Chrome OS, Linux Fedora, BlackBerry OS, Windows 2000, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, SUSE Linux. PC pozadí pro Windows z kategorií hudební tapety, budovy a stavby, rostliny, auta, letadla, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, noční města, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, květiny, kytky. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1800, HD 1280x720, 1536x2048, 1680x1050, 2048x1536, 800x1280, 2160x3840, 1024x600, 2560x2048, 1024x768, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 800x600, 393x786, 1536x864, 1152x768 atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vtipné texty, fóry, vtipy, frky, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, vtipy, frky, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Super online kvízy, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, školství, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, počítače, odkazy, Americké federální vlajky, č, weby, Tipy na adventní trhy,

Jeden fór na závěr. Vtip Blondýna vs. šampon: Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Mauritania
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k vybarvení
Naše tipy
Advent
Tipy na zajímavé weby
Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.