Dále doporučujeme, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

černý humor, frky, fórky, ftipy, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! černý humor, frky, fórky, ftipy, fóry, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, černý humor apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Letecké simulátory, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Adventury, Auta a závodní, Strategické onlinovky, Barbie hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako žurnalisté a novináři, politika, křesťanství, záliby, mytologie, sport, školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, vlastnosti, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, věda, osobnosti, zločin a právo, nadpřirozené osoby, poruchy, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, umělci, státní správa atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Státní prapory, volný čas, webovky, Omalovánky - dinosauři, V, Prapory regionů a království, Online testy zdarma bez registrace, FC Bayern Munich, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, počítače

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam vlajek měst České republiky, zeměpis, Přehled přípon a koncovek souborů, Přání k jmeninám, sms ke svátku, kuriozity, Vlajky spojených států amerických, Ilustrace, obrázky, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, webové stránky, cestování, odkaz

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, fyzikální jednotky, geocaching, země EU, firmy a společnosti, okresy České republiky apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem spustit, jak převést, jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, v čem upravit následující typy souborů: konfigurační soubory, koncovky souborů, systémové soubory, dokumenty, video soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Síť, hry i všeobecné informace

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: weby, Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, Kasína, Nejlepší hry pro dívky, internetové stránky, V, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, odkazy, URL, Slovník pojmů Co je to?, Životopisy osobností

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Maršál, Svatý, Fotograf, Miliardář, Antropolog, Pop, Němci, Mim, Olympijský vítěz, Režisér, Charta 77, Mluvčí, Renesance, KSČ, Státník, Máj, Poslanec, Upálen, Philadelphia Flyers, Hudba, Hudebnice, Boston Bruins, Itálie, Husité, Ital, Skladatel, Křesťanství, Český slavík, Textař, Komunisté, Císař, Rock ‚n‘ Roll, Vůdce, Žhavé výstřely, Slovák, Komunista apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Informace, hry i všeobecné informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Wallpapers na PC - obrázky na PC

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. vhodné pro monitor, smartphone, PC, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, mobil, notebook, tablet, displej a pro operační systémy Windows 10, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows NT, Linux Mint, Linux Fedora, Java ME, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Slackware. Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, motorky, Formule 1, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, fraktály, ptáci, nature - příroda, free wallpapers, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 2560x2048, 1152x1920, 1280x854, 1280x768, 3200x1200, 1152x864, 2560x1440, HD 1280x720, 1200x1920, 800x600, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 360x760, 768x1024, 1536x2048 atd.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pokrmy, Umělý vánoční stromek, Schleich, Vánoční pozadí, Plocha, Borovice, Tisk, Václavské náměstí, Filmy, Vánoční koule, Vídeňský punč, Koledy, Tapeta, Adventní trhy, Píseň, Monitor, Vosí hnízda, Ježíš Kristus, Plzeň, Nový rok, K Vytištění, Adventní kalendář, Štóla, Recepty, Pozadí, Šišky, Pastýř, Stromeček, Jmenovky, LED svíčky, Jarmark apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: hardware, rostliny, kultura, nástroje, psychologie, sport, zločin a právo, politika, náboženství a křesťanství, internet, literatura, ekonomie a ekonomika, účetnictví, software, nemoce, filozofie, jídlo, fyzika, technika, bankovnictví, český jazyk, různé, matematika, materiály atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: zábava, zadarmo, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Emma Watson, doporučujeme, výukové pomůcky, Dopravní značení, Biblické omalovánky k tisku, info, linky, internet

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Maršál, Svatý, Fotograf, Miliardář, Antropolog, Pop, Němci, Mim, Olympijský vítěz, Režisér, Charta 77, Mluvčí, Renesance, KSČ, Státník, Máj, Poslanec, Upálen, Philadelphia Flyers, Hudba, Hudebnice, Boston Bruins, Itálie, Husité, Ital, Skladatel, Křesťanství, Český slavík, Textař, Komunisté, Císař, Rock ‚n‘ Roll, Vůdce, Žhavé výstřely, Slovák, Komunista apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, jak převést, jak otevřít, jak konvertovat, jak exportovat, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, písma, fonty, video soubory, systémové soubory, dokumenty, grafiku, obrazy disků, internet a web, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: V, Online životopisy, biografie, Wallpapers na plochu PC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, Státní prapory, Wallpapery na tablet, Databáze osobností Kdo je to?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Antistresové omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Led:

Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Modelky a celebrity
Doporučené odkazy
Obrázek Femme fatale
Naše tipy
Moto tapety na PC
Zajímavé internetové odkazy
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání k svátku:

Přání k jmeninám podle jmen
Přáníčka k jmeninám, sms texty
Blahopřání k jmeninám pro kamarádku
Texty k jmeninám sms
Gratulace k svátku pro děti
Texty k svátku podle jmen