Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, notebook, tablet, phablet, smartphone, PC, mobil, mobilní telefon, displej, monitor, počítač a pro operační systémy Android, Windows XP, Windows Me, OSX, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Slackware, Mac, Lubuntu, Red Hat Linux, macOS. Obrázky ke stažení z kategorií flóra, stromy, nature - příroda, Formule 1, tenisté a tenistky, free wallpapers, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, fantasy, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, ptáci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, fraktály. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 1280x960, 1920x1280, 360x720, 1536x2560, 1024x768, 2560x1440, 1080x1800, 1440x900, 1440x960, 1152x768, 1440x2560, 375x667, 1200x1920, 1024x600, 2560x2048 atd.

Informace, technika, kultura, informace

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: cestování, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Městské a obecní prapory obcí ČR, Thierry Henry, hyperlinky, pro dospělé, doporučujeme, Seychelles, Vlajky spojených států amerických, výukové pomůcky, multimédia, volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, sport, mytologie, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, psychologie, umělci, národnost, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, historie, státní správa, osobnosti, přezdívky, politici, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, záliby atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Náš tip, technika, kultura, informace

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Střílečky, Oddechové, Logické, Velikonoční hry, Strategie, Karetní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Klasické a podobně.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Pro dívky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, Závodní, Oddechové, Bojové online gamesy a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, cestování, český jazyk, matematika, nápoje, účetnictví, nástroje, technika, věda, zločin a právo, školství, nemoce, stavebnictví, internet, politika, materiály, bankovnictví, psychologie, software, náboženství a křesťanství, sport, latina, příroda, jídlo atd.

Keywords:zábava, Biografie slavných osobností, Vlajky měst České republiky, Staré hry online, Vše pro kolo, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, internet, zeměpis, Livre de coloriage, Biografie známých osobností, internetové stránky, kuriozity

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Žhavé výstřely, Dramatik, Ministr, Avangard Omsk, Trest smrti, Básník, Rakousko-Uhersko, NHL, Novinář, Hokejisté, Trenérka, Nobelova cena, Egypt, Romantismus, Mluvčí, Imitátor, Producent, Čech, Češi, Filozof, Textařka, Philadelphia Flyers, Mim, Politik, Dabérka, Miliardář, Vrah, Pittsburgh Penguins, Obchodník, KSČ, Upálen, Florida Panthers, Slovák, Pop, ČSSD, Sci-fi apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Síť, technika, kultura, informace

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Obchodník, Zlatý slavík, Prezident, Masový vrah, Hudebnice, Životopis, Antropolog, Hokejisté, New York Rangers, Prezidenti ČR, Egypt, Náboženství, Právník, Ekonom, Atentát, Sebevražda, Závodník, Skladatel, Komunisté, Filozof, Císař, Žhavé výstřely, Poprava, Normalizace, Básníci, Mim, Teolog, Poslanec, KHL, Kladno, Čech, Politik, HIV pozitivní, Trenérka, Manýrismus, Český slavík apod.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Full HD tapety na PC zdarma, M, Omalovánky k vytisknutí, Online hry pro děti zdarma, Nejhranější online hry zdarma, webovky, Manchester United fotbal Anglie, Kliparty zdarma ke stažení, Pozadí na PC ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, země EU, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, státy usa apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Moudrosti, přísloví, bonmoty, úsloví, aforismy, výroky, motta

Citáty slavných osobností, Moudrosti, přísloví, bonmoty, úsloví, aforismy, výroky, motta, z kategorií citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o životě, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: F, Online testy a kvízy zdarma, info, Liverpool F.C., humor, odkaz, Databáze osobností Kdo je to?, Omalovánky pro děti, Státní vlajky států světa, Online vánoční webzine, weby

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, země EU, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, státy usa apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako matematika, politika, nemoce, software, věda, český jazyk, zločin a právo, psychologie, stavebnictví, kultura, počítače, internet, filozofie, lékařství a medicína, účetnictví, školství, cestování, chemie, literatura, jídlo, náboženství a křesťanství, nástroje, materiály, ekonomie a ekonomika atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, jak převést, jak exportovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak spustit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, grafiku, video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Iowa, New Jersey, Kentucky, New Hampshire, Severní Dakota, Wyoming, Oregon, Virginie, Aljaška, Ohio, Maine, Alabama, Severní Karolína, Michigan, Texas, Connecticut, Arizona, Kansas, Illinois, Jižní Dakota, Georgie, Washington, Nové Mexiko, Mississippi, Rhode Island atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F, Free game online hry, Kliparty zdarma, Gambling, betting, Pozadí na PC, Webové html5 hry zdarma, Webové online testy zdarma, školství, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Inzeruj, inzerce zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Baterky: Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajka Bolívie
Tipy na zajímavé weby
Ekonomie, Karl Marx
Partnerské weby
Póquer online
Doporučené odkazy
Lap Dance
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Adventní, novoroční a vánoční přáníčka::

Adventní přání
Adventní přáníčka
Elektronická novoročenka
Elektronické vánoční blahopřání
Novoroční přání
Originální vánoční blahopřání
Přání do nového roku
Blahopřání k adventu
Přání k Vánocům
Vánoční blahopřání
Vánoční přáníčka

Přáníčka k jmeninám:

Texty k svátku podle jmen
Přání k jmeninám pro děti
Blahopřání k jmeninám pro kamarádku
Přáníčka k svátku dětem
Přání k svátku podle jmen
Gratulace k svátku sms