Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

World wide web, internet, důležité informace

Vtipy, frky, fórky, ftipy, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, frky, fórky, ftipy, fóry, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O škole, O Windows, O ekonomech, Vtipy o policajtech, O ženách, O Němcích, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech apod.

Pozadí na tablet - obrázky ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na tablet. lze použít v počítač, obrazovka počítače, PC, monitor, phablet, tablet, displej, notebook, ultrabook, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows NT, Windows 95, Java ME, FreeBSD, Windows 7, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Fedora. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, auta, zvířata, budovy a stavby, květiny, kytky, rostliny, hudební tapety, wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, noční města, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní. Vyberte si rozměr z HD 1280x720, 1920x1440, 2560x1440, 1680x1050, 1280x1024, 1440x2560, 393x786, 800x1280, 640x480, 800x600, 1080x1800, 2160x3840, 1200x1920, 1600x900, 1920x1280, 1920x1080 Full HD atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Stručný slovník pojmů a termínů, Přehled formátů souborů, weby, Blahopřání k MDŽ, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Libro de colorear, Životopisy slavných osobností, zábava, Online biografie, životopisy osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Síť, důležité informace

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Keywords:multimédia, Dopravní značky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, internetové stránky, Přání k jmeninám, Online adventní magazín, Městské a obecní prapory obcí ČR, Prapory regionů a království, Pozadí na plochu květiny, Vlajky států USA, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak převést, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak exportovat, jak vytvořit soubory těchto typů: systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty apod.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj apod.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Diplomat, Poslanci, Podnikatelé, Válka, Vojevůdce, Vrah, Charta 77, Florida Panthers, Básníci, New Jersey Devils, Kladno, Generalissimus, Ital, Vůdce, Sebevražda, Trenérka, Ekonom, Olympiáda, Křesťanství, Olympijští vítězové, Textařka, Philadelphia Flyers, Rakušan, Zpěvák, Státník, Dabérka, Režisér, Čeští králové, Překladatel, Atentát, Svatý, Boston Bruins, Sci-fi, Nežijící, Protektorát, Avangard Omsk apod.

Internet, síť, důležité informace

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, volný čas, zdarma, Real Madrid CF, zajímavosti, kuriozity, Wallpapery na PC ke stažení, Internet prostitution, cestování, Super free web games zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Tapety do mobilu - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. lze použít v mobil, obrazovka počítače, počítač, monitor, smartphone, displej, PC, ultrabook, notebook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows 98, Lubuntu, FreeBSD, Windows 10, Linux Ubuntu, Linux Mint, Mac, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Java ME. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, budovy a stavby, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, sportovní pozadí, letadla, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, noční města, wallpapery, zvířata, hudební tapety, auta, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1680x1050, 2048x1536, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 854x480, 2160x3840, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 1920x1440, 640x480, 1920x1200, 360x720, 1152x1920, Full HD 1080x1920 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Bojové hry, Logické hry, Adventury, Karetní hry, Střílečky, Strategie, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: zeměpis, hyperlinky, Free game online hry, Přáníčka k svátku, Slovník pojmů Co je to?, Pozadí na tablet, odkaz, Vtipy, Hry pro kluky, Ilustrační obrázky, Online hry zdarma

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Tapety do mobilu - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. lze použít v mobil, obrazovka počítače, počítač, monitor, smartphone, displej, PC, ultrabook, notebook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows 98, Lubuntu, FreeBSD, Windows 10, Linux Ubuntu, Linux Mint, Mac, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Java ME. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, psi a štěňátka, dopravní prostředky, příroda, krajina, budovy a stavby, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, sportovní pozadí, letadla, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, noční města, wallpapery, zvířata, hudební tapety, auta, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1680x1050, 2048x1536, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1280x960, 854x480, 2160x3840, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 1920x1440, 640x480, 1920x1200, 360x720, 1152x1920, Full HD 1080x1920 atd.

Náš tip, důležité informace

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, auta, Vánoce a Advent, láska, ženy a dívky, symboly, smajlíci a emotikony, hmyz, jídlo a nápoje, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, nápoje, náboženství, přístroje, rostliny, ptáci, květiny, zvířata, mapy, halloween atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Závodní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Sportovní, Střílečky, Karetní, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky a podobně.

úsloví, motta, aforismy, hlášky, moudrosti, přísloví, moudra

Citáty slavných, úsloví, motta, aforismy, hlášky, moudrosti, přísloví, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Free game online hry, V, linky, K, Slot machine, Tapety do mobilu, V, odkazy, Prapory českých měst, školství, Free game online hry, Mexico,

Několik fórů na závěr. Vtip Hřebík: Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu příroda
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky rakouských zemí
Doporučené odkazy
Omaha hold em poker
Partnerské weby
Úspory vody, tepla, eletřiny
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Přáníčka k jmeninám:

Blahopřání k svátku pro kamarádku
Texty k svátku pro ženu
Gratulace k svátku sms
Přáníčko k svátku pro muže
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Gratulace k jmeninám podle jmen