Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, český jazyk, zločin a právo, software, psychologie, stavebnictví, latina, fyzika, internet, nápoje, jídlo, různé, lékařství a medicína, technika, rostliny, počítače, bankovnictví, matematika, cestování, filozofie, nemoce, politika, sport, ekonomie a ekonomika atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Logické, Sportovní, Střílečky a podobně.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Oblíkačky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, online html5 hry, Barbie hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Deskovky, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: linky, V, Obrázky ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, O filmech Avatar 1 a 2, č, cestování, pro děti, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, webovky, Obrázky na PC ke stažení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, odkaz

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Nevada, Kentucky, Severní Dakota, Washington, Severní Karolína, Západní Virginie, Georgie, Nové Mexiko, Montana, Maryland, Utah, Pensylvánie, Nebraska, Kansas, Louisiana, Ohio, Aljaška, Colorado, Wyoming, Jižní Karolína, Kalifornie, Idaho, Havaj, Mississippi, Tennessee atd.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Vánoční online hry, Závodní, Pro dívky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Klasické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

černý humor, fórky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fóry

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, ftipy, vtipné texty, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, historie, poruchy, politika, mytologie, křesťanství, fikce a fantasy, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, profese a zaměstnání, umělci, zločin a právo, žurnalisté a novináři, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, psychologie, podnikání a podnikatelé, filozofie, herectví, herci a herečky, vlastnosti, věda atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Keywords:internetové stránky, F, Webové online testy zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, M, Nejlepší školní testy a kvízy, multimédia, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Adventní magazín, zdroje informací, Seznam státních vlajek

Obrázky na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro počítač, obrazovka počítače, tablet, notebook, ultrabook, displej, phablet, smartphone, mobil, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Linux Xubuntu, Android, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows NT, Microsoft Windows Vista, Java ME, Mac, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, BlackBerry OS. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií sportovní wallpapery, free wallpapers, flóra, stromy, vesmír, kosmos, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, ptáci, sportovní a závodní auta, motorky, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, Formule 1, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, fraktály. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1920x1080, 1024x600, 2560x1440, 4800x1200, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1920x1440, 375x667, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 412x846, 1536x2048, 1280x854, 1536x2560 atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační hry, Karetní hry, Akční hry, Strategie, Střílečky, Adventury, Hry pro dva hráče, Logické hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Animace, Závody aut, Bojové hry a tak dále.

Informace, inspirace pro volný čas

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, zdarma, Webové online hry zdarma, Karl Marx, Adam Smith, Ilustrační obrázky, hyperlinky, Slovník pojmů Co je to?, Blahopřání k MDŽ, Obrázky vlajek měst ČR, info, zadarmo, Prapory českých měst

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, fikce a fantasy, osobnosti, lékařství, mytologie, školství, věda, sport, historie, profese a zaměstnání, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, přezdívky, státní správa, zločin a právo, politika, herectví, herci a herečky, záliby, nadpřirozené osoby, národnost atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro smartphone, tablet, počítač, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, notebook, displej, monitor, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, macOS, Windows Me, Linux Mint, Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows 7. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, tenisté a tenistky, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, nature - příroda, motorky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, květiny, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní wallpapery, ptáci, zvířata. Vyberte si rozměr z 1600x2560, 1200x1920, 2160x3840, 3200x1200, 800x1280, 640x480, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200, 1366x1024, 1280x854, 768x1024, 393x786, 412x846, 360x760, 1152x768 atd.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Obrázky na PC ke stažení, Dopravní značení, Livre de coloriage, výukové pomůcky, Online hry zdarma, zábava, Mezinárodní den žen, Super online flash hry, internet, F

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, fikce a fantasy, osobnosti, lékařství, mytologie, školství, věda, sport, historie, profese a zaměstnání, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, přezdívky, státní správa, zločin a právo, politika, herectví, herci a herečky, záliby, nadpřirozené osoby, národnost atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Síť, inspirace pro volný čas

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: Členské země americké federace, A, volný čas, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Životopisy slavných osobností, Kasína, tipy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na plochu počítače, Super free web games zdarma, webové stránky, Geography and flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Běží liška k Táboru: Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Naše tipy
Přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Ashlee Simpson
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu voda
Tipy na zajímavé weby
Black Jack
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky