Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Anekdoty, fórky, ftipy, vtipy, frky, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, fórky, ftipy, vtipy, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O ekonomech, O důchodcích, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipné hádanky, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O škole, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Fóry, fórky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, vtipy

Chcete se uvolnit? Fóry, fórky, vtipné texty, vtípky, kameňáky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O škole, O ekonomech, O důchodcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O ženách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o policajtech apod.

Síť, cestování, hry a informace

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, displej, phablet, PC, mobil, tablet, ultrabook, notebook, monitor a pro operační systémy FreeBSD, Windows 98, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows Me, Java ME, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows 95. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, nature - příroda, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, motorky, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, fantasy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, fraktály, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, ptáci, květiny. Stahujte ve velikostech 2560x1440, 1080x1920, 360x720, 1080x1800, 360x760, 1920x1080, 1280x854, 1600x2560, 1200x1920, 1440x2560, 1280x800, 640x480, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 2560x1600 atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, sport, cestování, internet, zkratky, fyzika, rostliny, politika, hardware, český jazyk, náboženství a křesťanství, nemoce, kultura, různé, školství, stavebnictví, lékařství a medicína, příroda, technika, psychologie, filozofie, chemie, bankovnictví, počítače atd.

Klíčová slova: č, cestování, Seznam zkratek a akronymů, Super online flash hry, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, humor, webovky, Super online kvízy, Cesmína a Vánoce, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Staré hry online, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled vlajek USA

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Cesmína, Linux, Advent, Staroměstské náměstí, Kinder, Skleněné ozdoby, Vánoční ubrusy, Rostliny, Hostina, Neviňátko, Košíčky, Řetězy, Jmelí, K Vytisknutí, Nový rok, Stromeček, Květiny, Jídlo, Alkoholový kalendář, Husarské knoflíky, Ježíšek, Sněhulák, Lego, Vánoční stromek, Vánoční svícen, Adventní neděle, Drážďany, Film, Osvětlení, Písnička, Jesličky apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, stavby, ovoce, náboženství, zelenina, muži, květiny, mapy, hmyz, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, láska, věda, hudba, přístroje, nápoje, symboly, sport, rostliny, ženy a dívky atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, weby, počítače, Pejsci na plochu PC ke stažení, URL, Seznam přípon a koncovek souborů, info, Vánoční svícen, Vánoční magazín, A, Superhry a hry online zdarma

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Postřehové hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Karetní hry, Strategie, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Relaxační hry, Animace, Sportovní hry, Závody aut, Adventury, Střílečky a tak dále.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat, jak konvertovat, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, kterak editovat soubory z následujících kategorií: internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů, dokumenty, komprimace dat, video soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Oddechové hry, Farmářské hry, Logické hry, online html5 hry, Barbie hry, Střílecí hry apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, rostliny, auta, ovoce, přístroje, zelenina, hudba, nástroje a přístroje, věda, nápoje, mapy, symboly, náboženství, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, stavby, láska, sport, zvířata, jídlo a nápoje, ženy a dívky, muži atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Webové online testy zdarma, odkazy, Adventní trhy, Full HD wallpapers na PC, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, Emma Watson, výukové pomůcky, Vlajky států a zemí světa, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Sportovní, Závodní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Washington Capitals, Olympijští vítězové, Český slavík, Francouz, Filozof, Továrník, Zpěvačky, Slováci, Rakousko-Uhersko, Herečka, Teolog, Normalizace, Florida Panthers, Historik, Svatý, Poslanci, Country, Sochař, Sebevražda, Životopis, Ministři, AIDS, Olympiáda, Romantismus, Itálie, Masový vrah, Orlík, Němci, HIV pozitivní, Rock ‚n‘ Roll, Komik, Ital, Rakušan, Čech, Malíř, Trenérka apod.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Oregon, Wisconsin, Delaware, Ohio, New Jersey, Oklahoma, Illinois, Florida, Minnesota, Severní Dakota, Idaho, Washington, Connecticut, Montana, Tennessee, Kalifornie, Jižní Karolína, Havaj, Aljaška, Massachusetts, Nevada, Arkansas, Virginie, Iowa, Colorado atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v smartphone, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, PC, displej, monitor, phablet, mobil, notebook a pro operační systémy Windows 10, Mac, SUSE Linux, Windows 2000, Linux Xubuntu, OSX, Windows Server 2012, Windows 98, Linux Mint, Windows NT, Windows Me. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, sportovní pozadí, wallpapery, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, noční města, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, auta, dopravní prostředky, motorky, motocykly, zvířata, moře, oceány, pláže, letadla, příroda, krajina, psi a štěňátka. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x600, 360x640, 360x760, 1280x854, 854x480, 360x720, 375x812, 1536x864, 2560x2048, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 768x1024, 1600x2560, 1536x2560, 2560x1440, 412x846 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: Hry pro kluky, internet, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Tipy na adventní trhy, Biografie známých osobností, pro děti, zadarmo, Vánoční obrázky na PC, č, kuriozity, Wallpapers na PC ke stažení

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Sportovní, Závodní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Washington Capitals, Olympijští vítězové, Český slavík, Francouz, Filozof, Továrník, Zpěvačky, Slováci, Rakousko-Uhersko, Herečka, Teolog, Normalizace, Florida Panthers, Historik, Svatý, Poslanci, Country, Sochař, Sebevražda, Životopis, Ministři, AIDS, Olympiáda, Romantismus, Itálie, Masový vrah, Orlík, Němci, HIV pozitivní, Rock ‚n‘ Roll, Komik, Ital, Rakušan, Čech, Malíř, Trenérka apod.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Oregon, Wisconsin, Delaware, Ohio, New Jersey, Oklahoma, Illinois, Florida, Minnesota, Severní Dakota, Idaho, Washington, Connecticut, Montana, Tennessee, Kalifornie, Jižní Karolína, Havaj, Aljaška, Massachusetts, Nevada, Arkansas, Virginie, Iowa, Colorado atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země východní Asie apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Obrázky ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, M, Nejlepší školní testy a kvízy, Mali, linky, multimédia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V, zajímavosti, Státní prapory všech států, Jak ozdobit vánoční stromeček?,

Jeden fór na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Doporučené odkazy
Obrázek Policistka
Zajímavé internetové odkazy
Kam na výlet?
Partnerské weby
Jak hrát ruletu online?
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.