Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Hry pro dva hráče, Adventury, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Logické hry a tak dále.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Kliparty zdarma, kuriozity, Stručný slovník pojmů a termínů, Celebrity, herečky, zpěvačky, Obrázky vlajek států světa, Biografie slavných osobností, školství, Přáníčka k svátku a jmeninám, K, Nejlepší zeměpisné kvízy, tipy, zdarma

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, Databáze osobností Kdo je to?, Nejhranější online hry zdarma, zadarmo, Omalovánky, hry pro děti, webové stránky, Dopravní značení, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vymalovánky k tisku, Online vánoční magazín, A, č

Moudra, aforismy, bonmoty, moudrosti, motta, hlášky, rčení

Slavné citáty, Moudra, aforismy, bonmoty, moudrosti, motta, hlášky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o smutku, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o zlu od různých známých osobností.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Logické, Karetní, Střílečky, Závodní, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Sportovní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Strategie a podobně.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít soubory následujících typů: spustitelné soubory, dokumenty, písma, fonty, grafiku, internet a web, obrazy disků, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, video soubory, systémové soubory apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, linky, Cristiano Ronaldo, humor, M, hyperlinky, Vánoční stromeček, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nej hry online, weby, Americké federální vlajky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, osobnosti a lidé, auta, sport, náboženství, mapy, ptáci, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, věda, jídlo a nápoje, halloween, hudba, hmyz, zvířata, ovoce, smajlíci a emotikony, láska, dopravní prostředky, ženy a dívky, rostliny, květiny, symboly atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v ultrabook, displej, mobilní telefon, PC, smartphone, počítač, phablet, tablet, mobil, monitor, notebook a pro operační systémy Windows XP, macOS, Java ME, Linux Mint, Windows NT, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Slackware, Windows 7, Windows Server 2012, Red Hat Linux. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií Rally, závody aut, vesmír, kosmos, zvířata, Formule 1, sportovní a závodní auta, nature - příroda, květiny, sportovní wallpapery, fraktály, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, motorky, flóra, stromy, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 750x1334, 3200x1800, 1152x864, 1600x900, 1680x1050, 1024x768, 1600x1200, 1080x1920, 1536x2048, 360x720, 1920x1200, 1280x1024, 360x640, 412x846, 1600x900 atd.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dia, Obrazovka, Vánoční stromek, Tapeta, Zima, Anděl, Televize, Jídlo, Dárky, Text, Kavkazská jedle, Brambořík, Francouzsky, Samolepky, Lindt, Atmosféra, Santa, Adventní věnec, Píseň, Mrazík, Stromeček, Drážďany, Historické ozdoby, Pokrmy, Vánoční pozadí, Nový rok, Láska nebeská, Husarské knoflíky, Linecká kolečka, Tiskárna, K Vytištění apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: info, webovky, cestování, Cesmína a Vánoce, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejhranější online hry zdarma, pro děti, Recepty na vánoční pokrmy, internetové stránky, Online web Hry zdarma bez registrace, pro dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, osobnosti a lidé, auta, sport, náboženství, mapy, ptáci, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, věda, jídlo a nápoje, halloween, hudba, hmyz, zvířata, ovoce, smajlíci a emotikony, láska, dopravní prostředky, ženy a dívky, rostliny, květiny, symboly atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Aforismy, moudra, motta, myšlenky, úsloví, přísloví, hlášky

Citáty slavných osobností, Aforismy, moudra, motta, myšlenky, úsloví, přísloví, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o dobru, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o smrti od různých známých osobností.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Logické a tak podobně.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Západní Virginie, Kansas, Montana, Missouri, Louisiana, Michigan, Virginie, Illinois, Nebraska, Alabama, Wyoming, Massachusetts, Indiana, Connecticut, Delaware, Nevada, Wisconsin, New York, Iowa, Jižní Dakota, Pensylvánie, New Hampshire, Kalifornie, Mississippi, Kentucky, Vermont atd.

Klíčová slova: odkaz, PC pozadí pro Windows, doporučujeme, počítače, Přehled vlajek USA, Ethiopia, zajímavosti, č, Slovník pojmů Co je to?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zábava, Obrázky ke stažení, Vlajky bývalých států,

Jeden fór na závěr. Vtip V kostele: Homosexuál sedí v kostele a okolo jde pomocník faráře a mává kadidlem. Přejde jednou, přejde podruhé a když jde potřetí, homosexuál to nevydrží a povídá: "Bacha, hochu, hoří ti kabelka!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Cesmína
Doporučené odkazy
Samolepky a jmenovky na dárky
Zajímavé internetové odkazy
Sportovní tapety na PC
Naše tipy
Obrázky na plochu stavby
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.