Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete online html5 hry, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Deskovky, Akční gamesky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Logické hry, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, informace a zábava

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, státní správa, filozofie, herectví, herci a herečky, zločin a právo, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, vlastnosti, politika, národnost, poruchy, rodinné vztahy, věda, záliby, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, křesťanství, žurnalisté a novináři, lékařství atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, odkazy, výukové pomůcky, Seznam přípon a koncovek souborů, Pozadí na plochu Windows, Webové online testy zdarma, Adventní magazín, školství, Omalovánky a vymalovánky, webové stránky, internet, zdroje informací, F

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Texas, Tennessee, Arizona, Západní Virginie, Missouri, Wyoming, Michigan, Rhode Island, Pensylvánie, Iowa, Kansas, Oregon, Arkansas, Nevada, Florida, Idaho, Vermont, Minnesota, Aljaška, Mississippi, Kalifornie, Louisiana, Connecticut, Utah, Jižní Dakota, Wisconsin atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Obrázky ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. můžete využít v notebook, mobilní telefon, monitor, mobil, PC, počítač, ultrabook, displej, obrazovka počítače, smartphone, phablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Fedora, SUSE Linux, Android, Windows 98, Windows 7, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows 2000, Windows 95. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, Formule 1, motorky, zvířata, nature - příroda, flóra, stromy, fantasy, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, ptáci, sportovní wallpapery, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, květiny. Mnoho verzí a velikostí jako HD 1280x720, 393x786, 2560x2048, 2560x1920, 750x1334, 768x1024, 1280x1024, 360x720, 1366x1024, 1152x768, 4800x1200, 1680x1050, 2048x1080, 1280x720, 1280x854, 412x846 atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Keywords:Pozadí na tablet, pro děti, Vše o Vánocích, Onlinovky zdarma, Modelky a celebrity, Hry pro dívky online, Přehled souborových přípon, Super online hry zdarma, Střední Amerika, Tapety na plochu PC, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online životopisy, biografie slavných osobností

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Pozadí na tablet - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na tablet. můžete využít v displej, mobil, phablet, ultrabook, monitor, mobilní telefon, počítač, smartphone, PC, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Red Hat Linux, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Android, FreeBSD, Windows NT, Windows 95, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows 10. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, operační systémy, Windows, wallpapery, příroda, krajina, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, noční města, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, rostliny, květiny, kytky, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 1280x800, 393x786, 800x1280, 1080x1800, 2048x1536, 1366x1024, 360x640, 1024x768, 768x1024, 1440x2560, 1152x864, 1680x1050, HD 1280x720, 1536x2048, 360x760, 375x812 atd.

Adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Šišky, Televize, Anděl, Jmelí, Husarské knoflíky, Jmenovka, Advent, Mrazík, Hostina, Německy, Vánoční kaktus, Papírový vánoční stromek, Štědrý den, Štěstí, Osvětlení, Obrazovka, K Vytisknutí, Jídlo, Vosí hnízda, Jingle Bells, Dia, Stromeček, Perníčky, Ostrava, Zdraví, Václavské náměstí, Bůh, Jarmark, Umělý vánoční stromek, Blahopřání, Lindt apod.

Síť, informace a zábava

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Závodní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Hry na vaření a smažení, Klasické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Oddechové, Střílečky, Pro dívky, Karetní, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: Online hry zdarma, weby, F, Wayne Rooney, Hry pro dívky online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zadarmo, Bubble shooter, Online geografické testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, cestování, Ilustrační obrázky

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmelí, Plzeň, Pastýř, Husarské knoflíky, Patchwork, Kavkazská jedle, Stromeček, Vídeň, Santa, Staroměstské náměstí, Jmenovky, Německy, Václavské náměstí, Keramika, Plocha, Adventní neděle, Sám doma, Křesťanství, Bůh, Papírové ozdoby, Osvětlení, Vánoční stromeček, Monitor, Vánoce, Svíčky, Kameňák, Striezelmarkt, SMS, Vánoční trhy, Jmenovka, Šišky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, obecné zkratky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, země EU, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Adventury, Relaxační hry, Pro dívky, Strategie, Postřehové hry, Animace, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Střílečky, Závody aut a tak dále.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: volný čas, zajímavosti, Dopravní značky, Vlajka SSSR, M, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zábava, Pozadí Vesmír na plochu, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové online testy zdarma

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmelí, Plzeň, Pastýř, Husarské knoflíky, Patchwork, Kavkazská jedle, Stromeček, Vídeň, Santa, Staroměstské náměstí, Jmenovky, Německy, Václavské náměstí, Keramika, Plocha, Adventní neděle, Sám doma, Křesťanství, Bůh, Papírové ozdoby, Osvětlení, Vánoční stromeček, Monitor, Vánoce, Svíčky, Kameňák, Striezelmarkt, SMS, Vánoční trhy, Jmenovka, Šišky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, obecné zkratky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, země EU, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace apod.

Informace, informace a zábava

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro děti, Bojové hry, Postřehové hry, Akční hry, Logické hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Závody aut a tak dále.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: chemie, český jazyk, lékařství a medicína, kultura, sport, jídlo, politika, zločin a právo, stavebnictví, cestování, materiály, zkratky, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, různé, nástroje, fyzika, nápoje, hardware, matematika, literatura, věda, účetnictví, školství atd.

Klíčová slova: V, webovky, Nejhranější online testy a kvízy, tipy, pro dospělé, Kasina, hyperlinky, Online hry pro děti zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky států USA, Vlajky států USA, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky zemí Oceánie,

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Další odkazy:

Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Obrázky k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k jmeninám:

Blahopřání k svátku pro kamarádku
Texty k svátku pro ženu
Gratulace k svátku sms
Přáníčko k svátku pro muže
Přáníčko k jmeninám podle jmen
Gratulace k jmeninám podle jmen