Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj apod.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtman, Továrník, Svatý, Gymnasté, Miliardář, Sochař, Čeští králové, ČSSD, Ministři, Spisovatel, Slovák, Režisér, Československo, Charta 77, Kancléř, Ital, Boston Bruins, Rock ‚n‘ Roll, Upálen, Trest smrti, Vražedkyně, Sci-fi, První republika, Právník, Poslanec, Dallas Stars, Císař, Avangard Omsk, Žhavé výstřely, Architekt, Prezident, Trenérka, Poprava, Křesťanství, Rétorika, Miliardáři apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Super online flash hry, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, multimédia, Půjdem spolu do Betléma, tipy, cestování, Biografie slavných osobností, Obrázek Těhulky, URL, Wallpapers na plochu PC, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry pro děti zdarma

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Fórky, frky, anekdoty, ftipy, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, anekdoty, ftipy, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Windows, O Somálcích, O škole, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Keywords:Ilustrační obrázky, pro dospělé, Super online kvízy, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Přehled formátů souborů, Státní prapory všech států, Vlajky spojených států amerických, Israel, počítače, kuriozity, V

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Závodník, Fotograf, Poprava, Egypt, Královna, Vražedkyně, Orlík, Sochař, Zpěvačky, Prezidenti, Slováci, Angličané, NHL, KSČ, Právník, Stoletá válka, Císař, Slovák, Imitátor, Hokej, Hejtmani, Textařka, Hudebnice, Producent, HIV pozitivní, Poslanec, Prezidenti ČR, Brno, Protektorát, Zlatý slavík, Mim, Rakušan, Olympijští vítězové, Lord, Česká královna, Washington Capitals apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, filozofie, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, lékařství, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, křesťanství, školství, historie, přezdívky, psychologie, poruchy, umělci, mytologie, nadpřirozené osoby, záliby, osobnosti atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, geocaching, země EU, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, vojenské hodnosti apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Oblíkačky, Logické hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Oddechové hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Hannah Montana, Střílecí hry apod.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, výukové pomůcky, školství, Senegal, hyperlinky, Dopravní značky, linky, Nesem vám noviny, pro děti, Pozadí na plochu počítače, Dopravní značky, Online hry zdarma

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Blahopřání, Windows, Vánoční koledy, Dárky, Špalda, Bramborový salát, bezlepkové cukroví, Květiny, Vánoční trhy, Sněhulák, PF, Vánoce, Betlém, Pro děti, Vánoční hvězda, Monitor, Linecká kolečka, Husarské knoflíky, Štědrý den, Silvestr, Vánoční punč, Plzeň, Adventní trhy, Kuba, Cesmína, Jezulátko, Vánoční dekorace, Keramika, Tablet, Adventní kalendář, Vánoční prostírání apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, nápoje, láska, květiny, hudba, Vánoce a Advent, věda, nástroje a přístroje, přístroje, ptáci, stavby, zvířata, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, auta, sport, zelenina, jídlo a nápoje, ženy a dívky, mapy, muži, hmyz, náboženství atd.

Fóry, frky, vtípky, vtipné texty, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, frky, vtípky, vtipné texty, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií černý humor, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, murphyho zákony apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, M, Wallpapery do mobilu, Vánoční svícen, K, internet, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přání, přáníčka, blahopřání, humor, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry zdarma

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Blahopřání, Windows, Vánoční koledy, Dárky, Špalda, Bramborový salát, bezlepkové cukroví, Květiny, Vánoční trhy, Sněhulák, PF, Vánoce, Betlém, Pro děti, Vánoční hvězda, Monitor, Linecká kolečka, Husarské knoflíky, Štědrý den, Silvestr, Vánoční punč, Plzeň, Adventní trhy, Kuba, Cesmína, Jezulátko, Vánoční dekorace, Keramika, Tablet, Adventní kalendář, Vánoční prostírání apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Pozadí na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro ultrabook, displej, smartphone, monitor, mobil, PC, mobilní telefon, phablet, notebook, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Mint, Chrome OS, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows Me, Mac, Windows Server 2012, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows XP. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, wallpapery, hudební tapety, dopravní prostředky, noční města, letadla, motorky, motocykly, zvířata, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, jídlo a nápoje, auta, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety. Stahujte ve velikostech hi res 2560x1920, 375x667, 2560x1440, 1280x854, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 1680x1050, 1280x768, 800x1280, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1152x768, 1600x2560 atd.

Výroky, hlášky, aforismy, moudra, rčení, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Výroky, hlášky, aforismy, moudra, rčení, motta, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o manželství od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Super online flash hry, Vánoční web, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, info, zdarma, F, Hry pro kluky, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Manchester United FC,

Jeden fór na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromek
Naše tipy
Zlatan Ibrahimović
Partnerské weby
Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma
Tipy na zajímavé weby
Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.