Partnerské weby, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Hry pro kluky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro kluky . Naleznete zde Střílečky, Sportovní, Oddechové, Strategie, Klasické, Karetní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Závodní a podobně.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Síť, informace a zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Tapety na plochu PC, webovky, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, info, Přehled formátů souborů, Cristiano Ronaldo football, pro děti, Pozadí na tablet, hyperlinky, kuriozity

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

World wide web, internet, informace a zábava

Tapety na plochu PC - wallpapery na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro PC, mobil, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, počítač, smartphone, monitor, tablet, ultrabook, notebook a pro operační systémy Windows 98, FreeBSD, Slackware, Windows 95, Windows Me, OSX, Windows NT, Android, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: Formule 1, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, ptáci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, free wallpapers, motorky, květiny, fraktály, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy. Stahujte v rozlišení 1920x1080, 375x812, 1024x600, 2560x1440, 1920x1200, HD 1280x720, 854x480, 1440x960, 1600x900, 320x568, 1080x1800, 1920x1440, 768x1024, 360x720, 1800x1440, 1280x768 atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Keywords:Státní vlaječky, prapory, Onlinovky zdarma, zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Laos, weby, Super online hry zdarma, Skvělé hry online zdarma, Přání k narozeninám, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, linky

Vtípky, vtipné texty, anekdoty, černý humor, fórky, vtipy

Chcete se uvolnit? Vtípky, vtipné texty, anekdoty, černý humor, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, O škole, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O ženách, O ekonomech, O Somálcích, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o cikánech apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace, informace a zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, příroda, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, nemoce, různé, materiály, zkratky, filozofie, stavebnictví, český jazyk, chemie, literatura, matematika, věda, náboženství a křesťanství, počítače, politika, rostliny, lékařství a medicína, školství, technika, software, psychologie atd.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, rostliny, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, nástroje a přístroje, sport, muži, ovoce, květiny, nápoje, ženy a dívky, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, auta, hmyz, symboly, věda, zvířata, láska, jídlo a nápoje, stavby, náboženství atd.

Klíčová slova: zábava, Hry pro nejmenší online, Online testy a kvízy zdarma, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Online vánoční magazín, internetové stránky, F, Omalovánky pro děti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zeměpis

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, sport, křesťanství, poruchy, herectví, herci a herečky, politici, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, vlastnosti, lékařství, umělci, mytologie, věda, státní správa, politika, přezdívky, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, osobnosti atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Doporučené odkazy, informace a zábava

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dia, Vánoční hvězda, Jingle Bells, K Vytištění, Třásně, Santa, Text, Korálky, Tisk, Vánoční svíčky, Nový rok, Jmenovka, Štědrý den, Popelka, Staroměstské náměstí, Strom, Jedle, Papírové ozdoby, Lego, Svíčky, Vánoční trhy, Vánoční punč, Vosí hnízda, Borovice, Vánoční tapety, Rostliny, Pro děti, Ohňostroj, Vídeňský punč, Linecká kolečka, Písnička apod.

Klíčová slova: doporučujeme, A, odkaz, Sněhulák, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo, Stručný slovník pojmů a termínů, Vánoce, Hry pro kluky, tipy, zdroje informací

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, sport, křesťanství, poruchy, herectví, herci a herečky, politici, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, vlastnosti, lékařství, umělci, mytologie, věda, státní správa, politika, přezdívky, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, osobnosti atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Internet, síť, informace a zábava

Pozadí na tablet - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na tablet. lze použít v mobil, phablet, smartphone, displej, počítač, mobilní telefon, tablet, notebook, monitor, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows 95, Mac, Lubuntu, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Java ME, Windows XP, Linux Mint, Windows NT, Android, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, zvířata, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, noční města, dopravní prostředky, sportovní pozadí, rostliny, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, auta, květiny, kytky, letadla. Dostupné velikosti jsou 1600x1200, 1536x2560, 1152x768, 1680x1050, 1800x1440, 360x760, 1152x864, 1536x2048, 1280x1024, 2048x1536, 393x786, 750x1334, 2048x1080, 1600x900, 800x1280, 1152x1920 atd.

Pozadí na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. můžete využít v displej, tablet, ultrabook, mobilní telefon, počítač, smartphone, monitor, obrazovka počítače, mobil, PC, phablet a pro operační systémy Windows 98, Windows 10, SUSE Linux, Windows 95, Chrome OS, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: zvířata, Formule 1, sportovní wallpapery, nature - příroda, květiny, motorky, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, fraktály, free wallpapers, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže. Dostupné velikosti jsou 393x786, 412x846, 768x1024, 1920x1280, 1152x1920, 1280x768, 1800x1440, 375x667, 1600x2560, 2560x1440, 1024x600, HD 1280x720, 640x480, 1366x768, 2048x1080, 1080x1800 atd.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, tablet, mobil, PC, notebook, počítač, displej, phablet, monitor, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy OSX, Linux Xubuntu, Linux Mint, Windows 2000, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Mac, Windows XP, Windows 10, Windows 95. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, zvířata, dopravní prostředky, wallpapery, květiny, kytky, jídlo a nápoje, voda a bubliny, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, noční města, hudební tapety, 3D a Abstraktní, rostliny, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, auta, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 1024x768, 1024x600, 1280x960, 375x667, 2048x1536, 1280x1024, 1366x1024, 2048x1080, 1440x2560, 2160x3840, 360x760, 1800x1440, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 360x640 atd.

Anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipy, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipy, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipné básničky apod.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Vermont, Maine, New Hampshire, Kalifornie, Jižní Dakota, Georgie, Alabama, Aljaška, Wisconsin, Indiana, Louisiana, Michigan, Kentucky, Pensylvánie, Oregon, Nebraska, Maryland, Massachusetts, Severní Karolína, Oklahoma, Missouri, Montana, Utah, Kansas, Texas, Arizona atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, odkazy, Vlajky měst České republiky, Životopisy osobností, pro dospělé, Adventní trhy, multimédia, školství, Adventní magazín, internet, Superhry a hry online zdarma, výukové pomůcky, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně,

Jeden fór na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Partnerské weby
Jak si vybrat vánoční stromeček?
Zajímavé internetové odkazy
Recepty na oblíbená vánoční jídla
Doporučené odkazy
Vánoční hvězda
Naše tipy
Vánoční cukroví tradičně i nově
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.