Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro mobilní telefon, tablet, ultrabook, počítač, notebook, obrazovka počítače, smartphone, mobil, displej, monitor, PC a pro operační systémy Slackware, macOS, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 10, Windows Server 2012, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 7. Full HD pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, květiny, tenisté a tenistky, motorky, Rally, závody aut, fraktály, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, ptáci, Formule 1, free wallpapers, sportovní a závodní auta. Dostupné rozměry 1920x1280, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1680x1050, 1280x720, 800x600, 412x846, 1280x854, 1920x1200, 1440x900, 1366x1024, 1440x960, 1920x1440, 1152x768, Full HD 1080x1920 atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Staroměstské náměstí, Sám doma, Vánoční stromeček, Německy, Píseň, Sněhulák, Patchwork, Vykrajovátka, Advent, Tichá noc, Ostrava, K Vytisknutí, Vánoční koule, Plocha, Pastýř, Keramika, Betlém, Pozadí, Mrazík, Televize, Popelka, Desktop, Jmenovka, Smrk, Obrazovka, Písnička, Papírový vánoční stromek, Vánoční svíčky, Sněhová vločka, Pokrmy, Jedle apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: linky, Seznam souborových přípon, Wallpapers na plochu počítače, Databáze osobností Kdo je to?, Vše pro kolo, URL, Online životopisy, biografie, odkaz, World countries and flags, zajímavosti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční magazín

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, geocaching, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, úřady a ministerstva, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové hry, Adventury, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Strategie, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Animace a tak dále.

Síť, zábava, důležité informace

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: počítače, bankovnictví, věda, chemie, jídlo, zkratky, psychologie, rostliny, internet, technika, různé, software, matematika, nemoce, český jazyk, fyzika, literatura, kultura, náboženství a křesťanství, filozofie, nástroje, latina, politika, příroda atd.

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventury, Vaření a smažení, Hannah Montana, Farmářské hry, Barbie hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Omalovánky apod.

Keywords:Kliparty pro Office, Hry pro nejmenší online, P, Online testy zdarma, Online tetris hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, weby, Online hry pro děti zdarma, Omalovánky k vybarvení zdarma, Super free web games zdarma, Obrázky, kliparty, Seznam zkratek a akronymů

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Informace, zábava, důležité informace

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, smajlíci a emotikony, zelenina, hmyz, auta, zvířata, nápoje, láska, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, květiny, mapy, ovoce, ženy a dívky, osobnosti a lidé, přístroje, nástroje a přístroje, hudba, stavby, rostliny, dopravní prostředky, jídlo a nápoje atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro děti, Online hry zadarmo, Online životopisy, biografie, volný čas, odkazy, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, Přehled souborových přípon, výukové pomůcky, Skvělé hry online zdarma, zeměpis

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, státní správa, osobnosti, věda, školství, žurnalisté a novináři, politika, přezdívky, filozofie, politici, záliby, zločin a právo, nadpřirozené osoby, sport, lékařství, umělci, podnikání a podnikatelé, psychologie, mytologie, profese a zaměstnání, poruchy, historie, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vojáci, Obchodník, Pittsburgh Penguins, Komunista, Politik, Textařka, Svatý, Boston Bruins, Vrah, Závodník, Normalizace, Básníci, Angličané, Diplomat, Ministr zahraničí, Fotograf, Komunisté, Český slavík, Čeští králové, Trenérka, Vládce, Američané, Česká královna, Ekonom, Státník, Nežijící, Avangard Omsk, HIV pozitivní, Poprava, Právník, Poslanci, Hokejisté, První republika, Dallas Stars, Upálen, New York Rangers apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční punč, LED svíčky, Mrazík, Štóla, K Vytisknutí, Jmelí, Řetězy, Dárky, Jarmark, Umělý vánoční stromek, Popelka, Špalda, Vánoční hvězda, Vídeňský punč, Film, Santa Claus, Osvětlení, Štědrý večer, Písnička, Alkoholový kalendář, Vánoční tapety, Vánoční svíčky, Historické ozdoby, Obrazovka, Pokrmy, Jesličky, Perníčky, Kinder, Dia, Tapeta, Osvětlení do oken apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Colorado, New Jersey, Severní Karolína, Maryland, Pensylvánie, Oregon, Massachusetts, Tennessee, Wisconsin, Minnesota, Iowa, Florida, Delaware, Arizona, Západní Virginie, Aljaška, Kentucky, Georgie, Utah, Illinois, Arkansas, Maine, Alabama, Virginie, Texas, Kalifornie atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, hyperlinky, Online hry zdarma, Thierry Henry, pro dospělé, zábava, cestování, Webcam model, internetové stránky, Dopravní značení, F

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, státní správa, osobnosti, věda, školství, žurnalisté a novináři, politika, přezdívky, filozofie, politici, záliby, zločin a právo, nadpřirozené osoby, sport, lékařství, umělci, podnikání a podnikatelé, psychologie, mytologie, profese a zaměstnání, poruchy, historie, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vojáci, Obchodník, Pittsburgh Penguins, Komunista, Politik, Textařka, Svatý, Boston Bruins, Vrah, Závodník, Normalizace, Básníci, Angličané, Diplomat, Ministr zahraničí, Fotograf, Komunisté, Český slavík, Čeští králové, Trenérka, Vládce, Američané, Česká královna, Ekonom, Státník, Nežijící, Avangard Omsk, HIV pozitivní, Poprava, Právník, Poslanci, Hokejisté, První republika, Dallas Stars, Upálen, New York Rangers apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční punč, LED svíčky, Mrazík, Štóla, K Vytisknutí, Jmelí, Řetězy, Dárky, Jarmark, Umělý vánoční stromek, Popelka, Špalda, Vánoční hvězda, Vídeňský punč, Film, Santa Claus, Osvětlení, Štědrý večer, Písnička, Alkoholový kalendář, Vánoční tapety, Vánoční svíčky, Historické ozdoby, Obrazovka, Pokrmy, Jesličky, Perníčky, Kinder, Dia, Tapeta, Osvětlení do oken apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Kameňáky, vtipné texty, fóry, frky, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipné texty, fóry, frky, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech apod.

Full HD wallpapers na PC - full HD wallpapery ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro PC, počítač, phablet, mobilní telefon, ultrabook, tablet, mobil, smartphone, obrazovka počítače, notebook, monitor a pro operační systémy Android, Slackware, Microsoft Windows 8, Windows NT, Lubuntu, Windows Server 2012, SUSE Linux, OSX, Windows Me, macOS, Windows 98. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, motorky, ptáci, sportovní wallpapery, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, nature - příroda, tenisté a tenistky, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, fantasy, hmyz a pavouci, Formule 1. Zvolte si z rozměrů 2048x1080, 800x600, 1024x768, 2560x2048, 1600x900, 1280x800, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 2160x3840, 2560x1600, 1080x1920, 1152x864, 1280x1024, 1366x768 atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: K, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zadarmo, Online adventní magazín, Přehled státních vlajek států světa, Athletic Bilbao, Dopravní značení, F, doporučujeme, Online hry pro děti zdarma, F, multimédia, Texas hold em Indonesia,

Několik fórů na závěr. Vtip Zatracený tik: Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Kasína
Naše tipy
AC Milán
Zajímavé internetové odkazy
Romulus Remus
Doporučené odkazy
Zhang Ziyi
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k jmeninám:

Přáníčko k jmeninám dětem
Přání k jmeninám podle jmen
Přáníčka k svátku pro ženu
Přáníčko k svátku sms
Blahopřání k svátku pro kamarádku
Gratulace k svátku pro muže