Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Full HD wallpapery ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro displej, PC, smartphone, počítač, mobilní telefon, monitor, phablet, obrazovka počítače, tablet, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Java ME, BlackBerry OS, OSX, Mac, Windows 95, Windows 2000, Windows 7, Microsoft Windows 8, Slackware, Windows 10 Mobile. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, tenisté a tenistky, zvířata, ptáci, fraktály, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, květiny, velkoměsta a noční život, motorky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní wallpapery, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1152x1920, 2048x1080, 1600x1200, 768x1024, 1440x960, 320x568, 1280x800, 1800x1440, 1280x960, 375x667, 1920x1080, 800x600, 1280x720, 1366x768, 1680x1050, 1600x2560 atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, info, Hry pro kluky, Online testy zdarma, Přání k svátku podle jmen, volný čas, Přehled formátů souborů, Seznam zkratek a akronymů, Country flags, výukové pomůcky, Dopravní značení, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, rostliny, literatura, nemoce, filozofie, věda, kultura, cestování, software, bankovnictví, matematika, materiály, jídlo, psychologie, počítače, různé, latina, nápoje, nástroje, ekonomie a ekonomika, hardware, technika, zkratky, chemie atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Keywords:internet, Hry pro nejmenší online, M, Webové online testy zdarma, Internet prostitution, F, humor, Vánoční magazín, Arsenal F.C., zábava, Kliparty zdarma ke stažení, Wallpapers na plochu počítače

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Vtipy, vtípky, fóry, černý humor, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, vtípky, fóry, černý humor, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Závody aut, Adventury, Bojové hry, Střílečky, Akční hry, Logické hry, Strategie, Animace, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Pro dívky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Informace, cestování, zábava i hry

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Tapety na PC - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, počítač, monitor, tablet, displej, ultrabook, notebook, smartphone, mobil, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows NT, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Mac, Windows 95, Linux Mint, FreeBSD, Java ME, Windows 10, Linux Fedora, Linux Xubuntu. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, Formule 1, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, nature - příroda, vesmír, kosmos, flóra, stromy, motorky, fantasy, fraktály, Rally, závody aut, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 360x720, 640x480, širokoúhlé 1366x768, 1024x768, Full HD 1080x1920, 1080x1920, 2560x1600, 2048x1536, 768x1024, 1152x768, 1536x2048, 800x600, 2048x1080, 1152x1920, 1280x720, 3200x1800 atd.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Animace, Strategie, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Akční hry, Logické hry, Karetní hry, Sportovní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Relaxační hry, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: Online hry zdarma, tipy, Vánoční magazín, Gratulace a přání, Full HD tapety na PC zdarma, ú, multimédia, Proxy server, Nejlepší zeměpisné kvízy, Kliparty zdarma, cestování, V

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Logické hry, Omalovánky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Vaření a smažení apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, osobnosti, záliby, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, rodinné vztahy, umělci, křesťanství, sport, nadpřirozené osoby, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, politici, státní správa, žurnalisté a novináři, věda, školství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, psychologie, politika atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, pro děti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, World countries and flags, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo, zdroje informací, Pozadí na plochu monitoru, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, weby, Nejhranější hry online

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Letecké simulátory, Logické hry, Omalovánky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Vaření a smažení apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Vtípky, vtipy, fóry, ftipy, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, fóry, ftipy, černý humor, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O mužích, O Windows, Frky o tchýních, O ekonomech, O důchodcích, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích apod.

úsloví, motta, přísloví, hlášky, rčení, moudrosti, bonmoty

Citáty slavných, úsloví, motta, přísloví, hlášky, rčení, moudrosti, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o víře, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, státy usa, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, jak konvertovat, jak importovat, v čem spustit, kterak editovat, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit, jak přehrát soubory následujících typů: šablony dokumentů, písma, fonty, komprimace dat, video soubory, grafiku, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, spustitelné soubory apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: odkazy, zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Full HD wallpapery ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace, Black Jack, URL, Obrázky vlajek měst ČR, Federace USA, Superhry a hry online zdarma, Slovník pojmů Co je to?, A, Vlajka Mikronésie,

Několik fórů na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Další odkazy:

Partnerské weby
Cristiano Ronaldo
Doporučené odkazy
Arsenal FC
Naše tipy
Recepty na vánoční cukroví a další pokrmy
Zajímavé internetové odkazy
Belize
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Blahopřání k jmeninám:

Přáníčko k jmeninám dětem
Přání k jmeninám podle jmen
Přáníčka k svátku pro ženu
Přáníčko k svátku sms
Blahopřání k svátku pro kamarádku
Gratulace k svátku pro muže