Zajímavé odkazy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Idaho, Utah, Illinois, Kalifornie, Wisconsin, Missouri, Indiana, Connecticut, New Hampshire, Louisiana, Severní Dakota, Oklahoma, Jižní Karolína, Virginie, Vermont, Nebraska, Wyoming, Ohio, New York, Arizona, Georgie, Maryland, Rhode Island, Nové Mexiko, Alabama, Arkansas atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zpěvák, Čeští králové, Češi, Prezident USA, Němci, Malíř, Druhá světová válka, Vojevůdce, Žijící, Básníci, Husité, Esejista, Závodník, Olympiáda, Egypt, Česká královna, Režisér, Generalissimus, Philadelphia Flyers, Fotograf, První republika, Obchodník, Starověký Egypt, Svatý, Voják, Pop, Habsburkové, Novinář, Prezident, Architekt, Manýrismus, KSČ, Exilový prezident, Životopis, Rock ‚n‘ Roll, Archivář apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Wallpapery na plochu PC, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější hry online, zeměpis, Netherlands, info, Prapory regionů a království, počítače, Tipy na vánoční výzdobu, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdroje informací, weby, odkazy

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Pozadí na plochu PC - full HD tapety ke stažení

Také doporučujeme: Pozadí na plochu PC. vhodné pro PC, smartphone, notebook, tablet, počítač, monitor, displej, ultrabook, mobil, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows 95, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 10, Linux Ubuntu, Chrome OS, Lubuntu, Slackware, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, rostliny, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, noční města, 3D a Abstraktní, zvířata, dopravní prostředky, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, letadla, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 360x640, hi res 2560x1920, 1152x768, 800x600, 1280x768, 1920x1200, 1440x900, 1800x1440, 2160x3840, 1024x768, 1920x1280, 1200x1920, 360x720, 1280x854, 1080x1800, 1920x1080 Full HD atd.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, důležité informace

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Barbie hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Střílecí hry, Akční gamesky, online html5 hry, Hry s koňmi, Deskovky, Oblíkačky, Auta a závodní, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Adventury apod.

Vtipy, fórky, kameňáky, vtípky, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipy, fórky, kameňáky, vtípky, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O mužích, O Němcích, O manželství, O škole, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o Bohu apod.

Keywords:Full HD tapety na PC zdarma, V, Životopisy osobností, Online životopisy, biografie, Svatební blahopřání a texty, Dopravní značky, pro děti, hyperlinky, Vše pro kolo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pozadí na plochu PC, cestování

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, jak otevřít, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: písma, fonty, grafiku, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, obrazy disků, video soubory, koncovky souborů, komprimace dat, hudební audio soubory apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

World wide web, internet, důležité informace

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zadarmo, Dopravní značení, Obrázky, kliparty, Adventní věnec – symbol Vánoc, Obrázky na PC ke stažení, webovky, Přehled zkratek a akronymů, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, volný čas, internet, Webové online hry zdarma, F

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Informace, důležité informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, týmy NHL, státy usa, země EU, mezinárodní organizace apod.

Motta, přísloví, úsloví, výroky, aforismy, moudra, myšlenky

Citáty slavných osobností, Motta, přísloví, úsloví, výroky, aforismy, moudra, myšlenky, . Mj. na webu naleznete citáty o víře, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o kráse od různých známých osobností.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, sport, mapy, hudba, zvířata, halloween, věda, symboly, nápoje, květiny, Vánoce a Advent, ptáci, rostliny, přístroje, auta, láska, osobnosti a lidé, hmyz, smajlíci a emotikony, stavby, dopravní prostředky, ovoce atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Online adventní magazín, Online zeměpisné testy zdarma, Dárky, Světové vlajky, webové stránky, zajímavosti, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, M, Vše o Vánocích, internetové stránky

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Síť, důležité informace

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: Hry pro kluky, odkaz, Skvělé hry online zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tunisia, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, tipy, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky měst České republiky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Omalovánky k vytištění,

Jeden fór na závěr. Vtip Blondýnka a šéfová: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Flags of the world countries
Partnerské weby
Nejznámější vánoční koledy
Zajímavé internetové odkazy
Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma
Tipy na zajímavé weby
Přání a blahopřání
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.