Zajímavé odkazy, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Logické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Střílečky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Sportovní, Karetní, Závodní, Klasické, Vánoční online hry, Oddechové a podobně.

Síť, informace a zábava

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, nadpřirozené osoby, věda, sport, národnost, historie, podnikání a podnikatelé, politici, rodinné vztahy, filozofie, přezdívky, psychologie, žurnalisté a novináři, poruchy, křesťanství, záliby, profese a zaměstnání, umělci, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, školství, mytologie atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Vlajky států a zemí světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, výukové pomůcky, webovky, Djibouti, Pozadí na PC zdarma ke stažení, kuriozity, odkaz, Sněhulák patří k bílým Vánocům, Skvělé hry online zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, auta, symboly, nápoje, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, muži, nástroje a přístroje, zelenina, sport, dopravní prostředky, zvířata, ženy a dívky, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, stavby, láska, ovoce, hudba, přístroje, květiny atd.

Kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipy, fórky, anekdoty, černý humor, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Doporučené odkazy, informace a zábava

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Hry s koňmi, Barbie hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Logické hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Farmářské hry, online html5 hry apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Keywords:Seznam vlajek amerických států, zajímavosti, Pozadí na PC ke stažení, Webové online testy zdarma, Obrázky k jmeninám, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky států a zemí světa, Biografie slavných osobností, Slova vánočních písní, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vše o Vánocích, internetové stránky

Pozadí na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobil, PC, notebook, obrazovka počítače, smartphone, počítač, monitor, ultrabook, tablet, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows XP, Windows 98, Android, Windows 10 Mobile, Windows 7, Mac, Linux Fedora, Linux Ubuntu. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: operační systémy, Windows, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, motorky, motocykly, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, noční města, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, auta, adventní a vánoční tapety, letadla, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, wallpapery. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 1280x1024, 800x600, 1152x864, 1280x960, 1920x1280, 1366x1024, 320x568, 2560x1440, 1024x600, 1440x900, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1280x800, 1920x1440, 768x1024 atd.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Patchwork, Vánoce, Osvětlení do oken, Atmosféra, Jezulátko, Vánoční dekorace, K Vytištění, Striezelmarkt, Betlém, SMS, Televize, Kapr, Vídeňský punč, Osvětlení, Samolepky, Třásně, Jmelí, Dárky, Filmy, Monitor, PF, Cesmína, Přáníčko, Linux, Keramický adventní věnec, Brambořík, Písnička, Mrazík, Vánoční svícen, Adventní trhy, Bůh apod.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Internet, síť, informace a zábava

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, věda, muži, stavby, náboženství, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, halloween, sport, hudba, nápoje, láska, Vánoce a Advent, hmyz, osobnosti a lidé, zvířata, symboly, ovoce, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, květiny, auta atd.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Super online hry zdarma, Vlajky států USA, Nejznámější vánoční koledy, Dopravní značky, info, počítače, Vánoce, Online biografie, životopisy osobností, odkazy, M, Dopravní značení

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, jak převést soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, video soubory, písma, fonty apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Informace, informace a zábava

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: internet, zeměpis, Obrázky vlajek měst ČR, Antistresové omalovánky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu Dopravní prostředky, zadarmo, školství, linky

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak vytvořit, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, jak převést soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, video soubory, písma, fonty apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

World wide web, internet, informace a zábava

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Arizona, Kansas, Kentucky, Illinois, Severní Karolína, Mississippi, Utah, Connecticut, Jižní Karolína, Aljaška, Vermont, Jižní Dakota, Maine, Washington, Rhode Island, Nebraska, Oregon, New York, Wyoming, Virginie, Delaware, Florida, Iowa, Západní Virginie, Montana, Massachusetts atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Oddechové, Logické, Závodní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Střílečky, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: F, K, pro dospělé, Online hry pro děti zdarma, weby, Cestovatelské stránky, Seznam souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, cestování, zdroje informací, V, Kliparty pro Office, Pozadí na plochu monitoru,

Jeden fór na závěr. Vtip Bílá Hůlka: Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Lionel Messi
Tipy na zajímavé weby
Wayne Rooney
Naše tipy
Online hry zadarmo
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční hvězda - symbol Vánoc
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.