Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Anekdoty, vtípky, frky, kameňáky, fórky, vtipy

Potřebujete se naladit? Anekdoty, vtípky, frky, kameňáky, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Somálcích, O ekonomech, O mužích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Omalovánky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Deskovky, Hannah Montana, Logické hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Barbie hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v monitor, notebook, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, smartphone, tablet, mobil, PC, displej a pro operační systémy Chrome OS, FreeBSD, Windows 7, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Mac, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone). Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, kytky, auta, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, rostliny, budovy a stavby, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, hudební tapety, dopravní prostředky, příroda, krajina, sportovní pozadí, noční města, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery. Dostupné rozměry 1280x1024, 360x640, HD 1280x720, 1536x2048, 1024x768, 360x720, 1024x600, 1080x1800, 1152x864, 1600x900, 393x786, 854x480, 1200x1920, 1152x1920, 800x1280, 1536x864 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: F, Hry pro nejmenší online, webovky, Staré hry online, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, tipy, Online testy zdarma, kuriozity, Arsenal Football club, webové stránky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, H, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Informace, informace, cestování, volný čas

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, hudební zkratky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, geocaching, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, měny, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Bojové gamesy a tak podobně.

Keywords:počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zdarma, V, Karl Marx, Adam Smith, Webové online testy zdarma, Online hry zdarma, zdroje informací, World countries flags, zadarmo, Online vánoční webzine, volný čas

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Rumové řezy, Borovice, Strom, Vánoční kaktus, Adventní neděle, Sněhulák, Václavské náměstí, Vídeňský punč, Kuba, Sám doma, Vánoční punč, Neviňátko, Lindt, Skleněné ozdoby, Kavkazská jedle, Perníčky, Tichá noc, K Vytištění, Obrazovka, Dia, Bůh, Adventní kalendář, Písnička, Vánoční ozdoby, Stromeček, Anděl, Vánoční světýlka, Rostliny, Tisk, Bramborový salát apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Skvělé hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oddechové hry, Deskovky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . Mj. na webu naleznete Oddechové, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Střílečky, parkování - parkovačky, Sportovní, Logické, Klasické, Karetní, Pro dívky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Závodní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, A, URL, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, Superhry a hry online zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Databáze osobností Kdo je to?, Lionel Messi, humor, Členské země americké federace, Dopravní značení, Onlinovky zdarma

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Arizona, Alabama, Washington, Connecticut, Havaj, Utah, Kalifornie, Idaho, New Hampshire, Iowa, Florida, Missouri, Jižní Dakota, Colorado, Oklahoma, Kentucky, Maryland, Georgie, Texas, Rhode Island, Jižní Karolína, Nebraska, Arkansas, Vermont, Wisconsin atd.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, displej, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, PC, monitor, notebook, počítač, phablet, mobil a pro operační systémy Chrome OS, BlackBerry OS, Windows 2000, Windows Me, Windows 10, Windows 98, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows XP, Lubuntu. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií fraktály, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, Formule 1, zvířata, tenisté a tenistky, motorky, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fantasy, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 640x480, 1080x1920, 750x1334, 3200x1200, 1600x2560, 800x1280, 2048x1536, 1280x800, 1920x1200, 1280x768, 1280x1024, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1680x1050, 1152x1920 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Síť, informace, cestování, volný čas

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Závody aut, Adventury, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Relaxační hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry a tak dále.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní trhy, Píseň, Vánoční koledy, Vánoční stromeček, Václavské náměstí, Brambořík, Zima, Ohňostroj, Adventní neděle, Dárky, Patchwork, Jedle, Adventní věnec, Přání, Kameňák, Skleněné ozdoby, Vídeň, Vánoční koule, Monitor, bezlepkové cukroví, Tisk, Bůh, Lindt, Vánoční světýlka, Adventní svícen, Vánoční pozadí, Štědrý večer, Ježíšek, Samolepky, Pokrmy, Atmosféra apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Online testy zdarma bez registrace, hyperlinky, Badoo, Seznam zkratek a akronymů, M, Kliparty zdarma, Filmy, filmová kamera, střih, školství, linky, Online vánoční webzine

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Arizona, Alabama, Washington, Connecticut, Havaj, Utah, Kalifornie, Idaho, New Hampshire, Iowa, Florida, Missouri, Jižní Dakota, Colorado, Oklahoma, Kentucky, Maryland, Georgie, Texas, Rhode Island, Jižní Karolína, Nebraska, Arkansas, Vermont, Wisconsin atd.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, displej, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, PC, monitor, notebook, počítač, phablet, mobil a pro operační systémy Chrome OS, BlackBerry OS, Windows 2000, Windows Me, Windows 10, Windows 98, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows XP, Lubuntu. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií fraktály, free wallpapers, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, Formule 1, zvířata, tenisté a tenistky, motorky, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fantasy, Rally, závody aut. Zvolte si z rozměrů 640x480, 1080x1920, 750x1334, 3200x1200, 1600x2560, 800x1280, 2048x1536, 1280x800, 1920x1200, 1280x768, 1280x1024, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1680x1050, 1152x1920 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Sportovní, Oddechové, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Logické, Klasické, Závodní a podobně.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, nápoje, květiny, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, rostliny, přístroje, auta, muži, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, stavby, halloween, nástroje a přístroje, láska, sport, ovoce, ženy a dívky, náboženství, jídlo a nápoje, hudba, zelenina atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkaz, cestování, info, Vlajky měst a obcí České republiky, HTML5 Browserspiel, internetové stránky, Wallpapery na tablet, pro děti, výukové pomůcky, Biografie slavných osobností, Obrázky, kliparty, Kasina,

Několik fórů na závěr. Vtip Facebooková demence: Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Další odkazy:

Naše tipy
Online poker, karetní hry na Internetu
Doporučené odkazy
Bayern München
Tipy na zajímavé weby
Slot machine
Zajímavé internetové odkazy
Modelky a celebrity
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky