Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, nástroje a přístroje, zvířata, zelenina, hmyz, jídlo a nápoje, láska, květiny, mapy, rostliny, symboly, stavby, osobnosti a lidé, auta, halloween, ptáci, dopravní prostředky, přístroje, hudba, muži, náboženství, věda atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Informace, inspirace pro volný čas

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy a tak podobně.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, přezdívky, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, sport, národnost, rodinné vztahy, vlastnosti, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, státní správa, filozofie, politici, psychologie, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, nadpřirozené osoby atd.

Klíčová slova: zdroje informací, humor, linky, info, Lucy Liu, hyperlinky, pro dospělé, Americké federální vlajky, Tapety na plochu PC, Prapory regionů a království, Nejlepší online hry zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, Super free web games zdarma

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, čím prohlížet, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, internet a web, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, video soubory, grafiku, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Keywords:weby, internetové stránky, zajímavosti, zábava, Draw poker, Wallpapers na plochu počítače, Vlajky jednotlivých států USA, Přehled souborových přípon, Online obrázky k vybarvení, F, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, V

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Básník, Francie, Dallas Stars, Rakušan, Ekonom, Upálen, Atentát, Avangard Omsk, Brno, KSČ, Filozof, Hudba, Dabérka, Historik, Prezidenti ČR, Egypt, Pedagog, Novinář, Zavražděn, Druhá světová válka, Politik, Pop, Prezident USA, Český slavík, Imitátor, Architekt, Francouz, Fotograf, NHL, Nobelova cena, Spisovatel, Překladatel, Antropolog, Teolog, Stoletá válka, Skladatel apod.

Tapety na PC - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC. můžete využít v monitor, mobilní telefon, smartphone, tablet, mobil, počítač, displej, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, notebook a pro operační systémy OSX, Windows 10 Mobile, Android, macOS, FreeBSD, Windows 7, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Red Hat Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: motorky, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, ptáci, fantasy, oceán, moře, pláže, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fraktály, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, zvířata, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život. Vyberte si rozměr z 1440x900, 2560x1600, 1600x900, 854x480, 1280x1024, 2048x1080, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 1200x1920, 1152x1920, 1366x1024, 1536x2048, 1280x800, 1366x768, 1920x1200 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, školství, Webové html5 hry zdarma, Nicole Kidman, URL, kuriozity, Webové online testy zdarma, Ekonomie, Karl Marx, Státní vlajky států světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, internet, Státní vlajky států světa

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, grafiku, písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, koncovky souborů, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, obrazy disků apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Animace, Bojové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Adventury, Strategie, Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Logické hry, Sportovní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Maine, Západní Virginie, Wisconsin, Michigan, Indiana, Colorado, Idaho, Pensylvánie, Nebraska, Tennessee, Delaware, Arizona, Jižní Dakota, Illinois, Vermont, Washington, New York, Florida, Minnesota, Nové Mexiko, Montana, Rhode Island, Aljaška, Connecticut, Ohio atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Barbie hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Logické hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Farmářské hry, Omalovánky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Adventury, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Letecké simulátory apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, stavby, náboženství, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, osobnosti a lidé, nápoje, ovoce, věda, sport, rostliny, muži, ženy a dívky, symboly, mapy, smajlíci a emotikony, zvířata, přístroje, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, hudba, dopravní prostředky atd.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Severní Karolína, Wyoming, Nebraska, Jižní Dakota, Maryland, Connecticut, Severní Dakota, Nové Mexiko, New Hampshire, Washington, Utah, New York, Iowa, Havaj, Vermont, Kentucky, Michigan, Missouri, Pensylvánie, Delaware, Illinois, Idaho, Mississippi, Texas, Kalifornie atd.

Klíčová slova: zadarmo, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, H, Grunge hudební styl, Super online flash hry, doporučujeme, Tapety na PC, Bayern München, multimédia, Webové online testy zdarma, č

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, grafiku, písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, koncovky souborů, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, video soubory, obrazy disků apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Animace, Bojové hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Adventury, Strategie, Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Logické hry, Sportovní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kentucky, Maine, Západní Virginie, Wisconsin, Michigan, Indiana, Colorado, Idaho, Pensylvánie, Nebraska, Tennessee, Delaware, Arizona, Jižní Dakota, Illinois, Vermont, Washington, New York, Florida, Minnesota, Nové Mexiko, Montana, Rhode Island, Aljaška, Connecticut, Ohio atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Country, Hokejisté, Vražedkyně, Mim, Trenérka, Hudebnice, Podnikatelé, Protektorát, Američané, Ministr zahraničí, Manýrismus, Čech, Angličané, Habsburkové, Prezident, Právník, Máj, Maršál, KSČ, Novinář, ČSSD, Čeští králové, Antropolog, KHL, Herečka, Československo, Francie, Druhá světová válka, Pedagog, Politik, Hejtman, Zlatý slavík, Upálen, Zpěvačka, Normalizace, Masový vrah apod.

Vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, fórky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O Windows, O Němcích, O Slovácích, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O škole, O zvířátkách, O ženách apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: V, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online životopisy, biografie, počítače, zdarma, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Online životopisy, biografie slavných osobností, Adventní magazín, Online vánoční webzine, výukové pomůcky, webovky, webové stránky, HTML Online browser games,

Několik fórů na závěr. Vtip Žrout času: ,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Další odkazy:

Naše tipy
Tanzania
Partnerské weby
Omalovánky k vytisknutí
Doporučené odkazy
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Poker en ligne online sur Internet
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení
Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Přání k svátku:

Přáníčka k svátku sms
Gratulace k jmeninám podle jmen
Přáníčka k jmeninám pro děti
Přáníčko k svátku pro ženu
Texty k jmeninám dětem
Přání k jmeninám pro muže