Zajímavé odkazy, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Fórky, frky, kameňáky, vtípky, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, kameňáky, vtípky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O ženách, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O mužích, O manželství, O zvířátkách apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Náš tip, důležité informace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, osobnosti a lidé, mapy, zelenina, hudba, rostliny, stavby, auta, hmyz, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, jídlo a nápoje, láska, dopravní prostředky, ptáci, sport, smajlíci a emotikony, halloween, Vánoce a Advent, náboženství, ženy a dívky, nástroje a přístroje atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: linky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, info, Velikonoční wallpaper s kraslicí, humor, výukové pomůcky, pro děti, Romulus Remus, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, V, Free game online hry, Dopravní značení

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online Vybírejte z kategorií Hannah Montana, Adventury, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Deskovky, Barbie hry, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Logické hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Hry s koňmi apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, hudební zkratky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, týmy NHL, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, země EU, geocaching apod.

World wide web, internet, důležité informace

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Diplomat, Životopis, Ekonom, NHL, Básníci, Sochař, Orlík, Upálen, Křesťanství, Vrah, Hudba, Brno, Prezident, Hejtmani, Nežijící, Mluvčí, New York Rangers, AIDS, Renesance, Komik, Avangard Omsk, Československo, Básník, Protektorát, Režisér, Egypt, Slováci, Královna, Generalissimus, Podnikatel, Pedagog, Olympijští vítězové, Císař, Vojáci, KHL, HIV pozitivní apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Keywords:hyperlinky, Online adventní magazín, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Členské země americké federace, Kde koupit levné letenky?, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy zdarma, Vlajky světa, Full HD wallpapers na PC, Kliparty zdarma, R

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Webové online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Oddechové, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Klasické, Závodní, Pro dívky a podobně.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, jak převést, čím prohlížet, kterak editovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak otevřít soubory následujících typů: komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, písma, fonty, dokumenty, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory apod.

Klíčová slova: počítače, Online testy zdarma, webové stránky, Zimbabwe, Přehled vlajek USA, Webové online hry zdarma, internet, Online hry zdarma, Super free web games zdarma, Státní prapory všech států, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, herectví, herci a herečky, věda, politika, křesťanství, přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, umělci, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, historie, mytologie, filozofie, osobnosti, fikce a fantasy, poruchy, zločin a právo, nadpřirozené osoby atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Internet, síť, důležité informace

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, počítače, příroda, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, účetnictví, software, politika, technika, internet, filozofie, latina, náboženství a křesťanství, nemoce, různé, školství, český jazyk, věda, nápoje, cestování, hardware, materiály, literatura, fyzika atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, nápoje, ekonomie a ekonomika, kultura, chemie, stavebnictví, různé, jídlo, hardware, politika, věda, příroda, sport, filozofie, fyzika, lékařství a medicína, latina, rostliny, český jazyk, literatura, internet, bankovnictví, cestování, software atd.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, F, pro dospělé, Slot machine, zajímavosti, Prapory českých měst, Onlinovky zdarma, Omalovánky a vymalovánky, Webové online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, zábava

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, herectví, herci a herečky, věda, politika, křesťanství, přezdívky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sport, umělci, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, historie, mytologie, filozofie, osobnosti, fikce a fantasy, poruchy, zločin a právo, nadpřirozené osoby atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Síť, důležité informace

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační hry, Pro dívky, Akční hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Postřehové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Závody aut, Animace, Sportovní hry, Strategie a tak dále.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, tablet, počítač, monitor, notebook, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, mobil, PC a pro operační systémy Android, Windows Me, Slackware, Windows 7, Windows 98, Windows XP, Lubuntu, Mac, Linux Ubuntu, Java ME, Red Hat Linux. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, motorky, fraktály, armáda, válka, zbraně, květiny, Formule 1, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, ptáci, sportovní a závodní auta, free wallpapers, vesmír, kosmos. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080, HD 1280x720, 1152x1920, 854x480, 1280x768, 2160x3840, 1440x960, Full HD 1080x1920, 3200x1200, 393x786, 1800x1440, 2048x1080, 1280x960, 1366x1024, 360x760, 1536x2560 atd.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, ženy a dívky, věda, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, stavby, osobnosti a lidé, náboženství, Vánoce a Advent, hmyz, hudba, symboly, květiny, nápoje, auta, nástroje a přístroje, ptáci, láska, rostliny, mapy, zvířata, přístroje, smajlíci a emotikony atd.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Klíčová slova: ú, cestování, Kliparty zdarma ke stažení, Dopravní značení, Obrázky na PC ke stažení, Vlajka Falkland (Malvín), Nej hry online, weby, zadarmo, tipy, Wallpapers na PC ke stažení, webovky, Wallpapers na plochu,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox Facebboku: Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy
ChristianMingle
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Přání a obrázky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání k svátku:

Přáníčka k svátku sms
Gratulace k jmeninám podle jmen
Přáníčka k jmeninám pro děti
Přáníčko k svátku pro ženu
Texty k jmeninám dětem
Přání k jmeninám pro muže